Wywiady


 • Jak przezwyciężać porażki?

  29.09.2017
  Jak przezwyciężać porażki?

  13 września 2017 roku, dzięki uprzejmości firmy Hochland, ucznennice SOS wraz z wychowawcami wybrały się na spotkanie motywacyjne z paraolimpijczykiem Igorem Sikorskim, który brał udział w olimpiadzie zimowej w Soczi, a obecnie przygotowuje się do startu na igrzyskach w Korei.  więcej »

 • Paulina Bałdyga: stworzono świetną bazę i ośrodki szkoleniowe

  13.08.2015
  Paulina Bałdyga: stworzono świetną bazę i ośrodki szkoleniowe

  - Stworzono świetną bazę szkoleniową, z wybitnymi trenerami. Wszystko jest odpowiednio zorganizowane i dba się o zawodnika od najmłodszych lat. Uważam, to za wspaniałą inicjatywę – ocenia projekt Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych, Paulina Bałdyga, złota medalistka mistrzostw Europy kadetek i rozgrywająca reprezentacji Polski. więcej »

 • Warto przystąpić do programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  08.04.2015
  Warto przystąpić do programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  Wywiad z Aleksandrą Cygan uczennicą klasy II LO w Sulechowie, która drugi rok jest w Programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.  więcej »

 • Przemysław Rosiński: Trenerzy za mały nacisk kładą na treningi motoryczne

  25.10.2014
  Przemysław Rosiński: Trenerzy za mały nacisk kładą na treningi motoryczne

  Program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych to projekt w pełni profesjonalny, który współpracuje z wieloma specjalistami z różnych dziedzin. Oprócz trenerów, koordynatorów, statystyków, lekarzy nad dobrym przygotowaniem młodych siatkarzy i siatkarek pracują również fizjoterapeuci. Jednym z nich jest Przemysław Rosiński, na co dzień pracujący w klubie San Pajda Jarosław.   więcej »

 • Przystanek Kielnarowa

  04.08.2014
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Przystanek Kielnarowa

  Centrum Turystyki i Rekreacji WSliZ w Kielnarowej kilka lat temu wpisało się na siatkarskiej mapie Polski. Do ośrodka pod Rzeszowem przyjeżdżają największe światowe gwiazdy siatkówki. - Można powiedzieć, że dla siatkówki jest to miejsce pod pewnym względem niesamowite, a na pewno inne niż wszystkie – opowiada dyrektor ośrodka w Kielnarowej, Jacek Szalacha. więcej »

 • Młodzież zadowolona z Kampu w Kielnarowej

  14.07.2014
  Młodzież zadowolona z Kampu w Kielnarowej

  Od 28 czerwca do 9 lipca 2014 roku w Centrum Turystyki i Rekreacji WSiZ w Kielnarowej na Podkarpaciu odbył się pierwszy tegoroczny Kamp Siatkarskich Ośrodków Szkolnych .W zgrupowaniu uczestniczyło 96 wyselekcjonowanych zawodników wybranych z 4 regionów Polski. Byli to chłopcy z 2 i 3 klasy gimnazjum.  więcej »

 • Piotr Robakowski: Praca w S.O.S. jak najbardziej na plus

  02.07.2014
  Piotr Robakowski: Praca w S.O.S. jak najbardziej na plus

  S.O.S. Krotoszyn w ubiegłym roku wygrał turniej Orlik Volleymania. W tym sezonie w nowej formule zespół rozgrywki zakończył na fazie grupowej Finałowego Turnieju. – Miksty to zupełnie nowe granie – przyznaje trener Piotr Robakowski.  więcej »

 • Kamil Trzciński: Wystarczy przyjść z chęciami, my popracujemy nad umiejętnościami

  01.07.2014
  Kamil Trzciński: Wystarczy przyjść z chęciami, my popracujemy nad umiejętnościami

  S.O.S. Wołomin istnieje od początku powstania projektu. O tym jak funkcjonuje i jakie ma sukcesy na swoim koncie opowiada trener Kamil Trzciński.  więcej »

 • Adam Nowik: Orlik Volleymania stał na wysokim poziomie

  29.06.2014
  Adam Nowik: Orlik Volleymania stał na wysokim poziomie

  W środę na stadionie OSiR w Tucholi odbył się Finałowy Turniej Orlik Volleymania. – Uważam, że miejsce i czas był jak najbardziej na plus. Poziom wysoki, warunki rewelacyjne – ocenił Adam Nowik, koordynator regionalny S.O.S. więcej »

 • Jacek Podpora: Poziom S.O.S. jest coraz wyższy

  25.06.2014
  Jacek Podpora: Poziom S.O.S. jest coraz wyższy

  Podczas Gali II Ogólnopolskiego Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych im. Wiesława Gawłowskiego, „Gawełkiem 2014” w kategorii najlepsza klasa chłopców wyróżniona została klasa Jacka Podpory, która w tym roku w Bydgoszczy wywalczyła mistrzostwo Polski juniorów.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice