Archiwum publikacji


 • Siatkarskie emocje w hali pod Dębowcem

  21.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Siatkarskie emocje w hali pod Dębowcem

  19 listopada dziewczęta z Akademii S.O.S Oświęcim wyruszyły do Bielska kibicować Aleksandrze Jagieło i jej drużynie. więcej »

 • WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE NAJLEPSZE WŚRÓD CHŁOPCÓW W TURNIEJU REGIONALNYM NA WSCHODZIE.

  21.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE NAJLEPSZE WŚRÓD CHŁOPCÓW W TURNIEJU REGIONALNYM NA WSCHODZIE.

  W dniu 18-19.11.2017 odbył się Turniej Regionalny Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Regionu Wschód. Województwo lubelskie w kategorii klas II gimnazjum zajęło pierwsze miejsce, natomiast w kategorii klas siódmych drugie miejsce, dzięki czemu województwo lubelskie wygrało Turniej Regionalny w Nowym Dworze Mazowieckim.  więcej »

 • S.O.S. SP nr 28 Toruń w meczu Toruńskiego Tygodnia Tolerancji

  20.11.2017
  S.O.S. SP nr 28 Toruń w meczu Toruńskiego Tygodnia Tolerancji

  16 listopada 2017 roku w Arenie Toruń odbył się mecz siatkarski w ramach Toruńskiego Tygodnia Tolerancji. Jego organizatorem był Urząd Miasta Torunia we współpracy z Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym SP 28 Toruń. więcej »

 • RUSZYŁY ROZGRYWKI AKADEMII MINISIATKÓWKI ,,SOŁA” KĘTY DLA CZWARTOKLASISTÓW

  19.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  RUSZYŁY ROZGRYWKI AKADEMII MINISIATKÓWKI ,,SOŁA” KĘTY DLA CZWARTOKLASISTÓW

  16 i 17 listopada w SP 2 Kęty rozegrano I turniej kl. IV dziewcząt i chłopców w ramach rozgrywek Akademii Siatkówki w Ketach w roku szkolnym 2017/18. więcej »

 • MAGAZYN ATLECI ODWIEDZIŁ W PAŻDZIERNIKU S.O.S. W KRAŚNIKU.

  17.11.2017
  MAGAZYN ATLECI ODWIEDZIŁ W PAŻDZIERNIKU S.O.S. W KRAŚNIKU.

  W październiku w Kraśniku gościliśmy ekipę telewizyjną POLSAT z magazynu sportowego "Atleci". Trzy dyscypliny sportowe, w tym min. piłka siatkowa - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II i Siatkarskie Ośrodki Szkolne oraz klub sportowy MKS Kraśnik wraz z ich przedstawicielami w roli głównej w drugiej części programu więcej »

 • Szkolenie trenerów w Spale. Zawodniczki S.O.S. Nadarzyn powołane na turniej regionalny.

  16.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Szkolenie trenerów w Spale. Zawodniczki S.O.S. Nadarzyn powołane na turniej regionalny.

  Po szkoleniu S.O.S i spotkaniu wielu swoich trenerów i koleżanek i kolegów z boiska - czas do pracy, a przed nami kolejne wyzwania: Turniej S.O.S., turniej czwórek oraz turniej trójek w Nadarzynie - już w najbliższy weekend! więcej »

 • SOS Andrychów i Jaworzno na sparingu

  16.11.2017
  SOS Andrychów i Jaworzno na sparingu

  W dniu 8 listopada w środę na sali gdzie  funkcjonuje SOS  Andrychów odbył się sparing. Był dobrym momentem na ocenę poszczególnych zawodników gdyż każdy rozegrał co najmniej 3 sety.  więcej »

 • Tendencje szkoleniowe na podstawie analizy gry najlepszych zespołów świata

  13.11.2017
  Tendencje szkoleniowe na podstawie analizy gry najlepszych zespołów świata

  We współczesnej siatkówce zachodzą dynamiczne zmiany w procesie szkolenia, które często przekładają się na dobry wynik sportowy. Zmian tych dokonuje się najczęściej na podstawie analizy gry w minionym czasie. Bardzo łatwo większość publicystów oraz szkoleniowców ocena grę zespołów, które poniosły porażki ponieważ bledy jest bardzo łatwo dostrzec. Jednak główną wadą jest to ,że dzieje się po czasie. więcej »

 • Vladimir Grbić w S.O.S. na Ursynowie!

  11.11.2017
  Vladimir Grbić w S.O.S. na Ursynowie!

  Vladimir Grbić - mistrz olimpijski z roku 2000 r. i mistrz Europy z roku 2001, który rozegrał ponad 300 meczów w reprezentacji Serbii, odwiedził byłe Gimnazjum 92 na Ursynowie (obecnie Szkoła Podstawowa nr 303).  więcej »

 • Konsultacja kadry U-16/U-17 w Cetniewie

  09.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konsultacja kadry U-16/U-17 w Cetniewie

  W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Cetniewie 5 – 10.11.2017 r. odbywa się konsultacja kadry U-16/U-17. W zajęciach bierze udział 18 zawodników. Jest to drugi etap konsultacji po lipcowych kampach w Białej Podlaskiej. Podczas zajęć trenerzy sprawdzają postęp oraz testują kolejnych młodych graczy rokujących w kontynuacji szkolenia. Spośród wielu zawodników wyłoniona zostanie kadra, która w kolejnych akcjach będzie przygotowywała się do Mistrzostw EEVZA. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice