Archiwum publikacji


 • WYNIKI LOSOWANIA RANKINGU MIEJSC OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW W MINISIATKÓWCE O PUCHAR KINDER+SPORT

  23.05.2019
  • Publikacja posiada materiał video
  WYNIKI LOSOWANIA RANKINGU MIEJSC OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW W MINISIATKÓWCE O PUCHAR KINDER+SPORT

  W hotelu Desilva Premium Opole odbyło się losowanie miejsc w rankingu Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport Zabrze 2019. więcej »

 • POZNALIŚMY ZWYCIĘZCÓW TEGOROCZNEJ EDYCJI ENEA MINI CUP

  23.05.2019
  POZNALIŚMY ZWYCIĘZCÓW TEGOROCZNEJ EDYCJI ENEA MINI CUP

  Zakończyła się tegoroczna edycja Enea Mini Cup. Wielki finał rozgrywek odbył się 22 maja w Poznaniu. W lidze udział wzięło prawie 1000 chłopców i dziewcząt, a 18 zespołów pojedzie w nagrodę na Siatkarskim Camp do Kołobrzegu. Zawody rozgrywane były pod szyldem Enea Akademia Sportu - projektu, dzięki któremu młodzi sportowcy mają szansę rozwijać swoje sportowe talenty pod okiem profesjonalistów. więcej »

 • XXV OOM W TURNIEJU SIATKÓWKI DZIEWCZĄT

  23.05.2019
  XXV OOM W TURNIEJU SIATKÓWKI DZIEWCZĄT

  Reprezentacja województwa wielkopolskiego pokonała w Ostrowcu Świętokrzyskim woj. zachodniopomorskie 2:0 (25:18, 25:14) w finałowym meczu turnieju siatkówki dziewcząt XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Trzecie miejsce zajęło woj. mazowieckie.Rywalizacja była jednocześnie mistrzostwami Polski młodziczek. więcej »

 • XXV OOM W TURNIEJU SIATKÓWKI CHŁOPCÓW

  23.05.2019
  XXV OOM W TURNIEJU SIATKÓWKI CHŁOPCÓW

  Reprezentacja województwa łódzkiego pokonała w Skarżysku-Kamiennej woj. mazowieckie 2:0 (25:21, 25:12) w finałowym meczu turnieju siatkówki chłopców XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Trzecia była ekipa z Małopolski. Rywalizacja była jednocześnie mistrzostwami Polski młodzików. więcej »

 • SZKOLENIE REGIONALNE SOS W KALISZU

  22.05.2019
  SZKOLENIE REGIONALNE SOS W KALISZU

  W Kaliszu w Zespole Szkół Nr 9 odbyło się coroczne Szkolenie Regionalne SOS, w którym uczestniczyło ok. 250 trenerów oraz koordynatorzy z regionu Północ - Zachód. więcej »

 • WOŁOMIŃSKI SOS WICEMISTRZEM MAZOWSZA

  22.05.2019
  WOŁOMIŃSKI SOS WICEMISTRZEM MAZOWSZA

  W dniach 10 - 11 maja uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Wołominie uczestniczyli w XXI Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Płocku. Zawodnicy rywalizowali w kategorii szkół podstawowych w mini siatkówce chłopców. więcej »

 • UCZENNICE SOS TŁUSZCZ TRZECIM ZESPOŁEM NA MAZOWSZU

  19.05.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  UCZENNICE SOS TŁUSZCZ TRZECIM ZESPOŁEM NA MAZOWSZU

  W dniach 12-13.05.2019 r. w Płocku został rozegrany Finał XXI Mazowieckich Igrzysk Dzieci. Wzięło w nim udział 8 najlepszych zespołów z poszczególnych rejonów, wyłonionych w trakcie rozgrywek powiatowych, następnie międzypowiatowych. więcej »

 • SOS MOŃKI MISTRZEM WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

  19.05.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SOS MOŃKI MISTRZEM WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

  Zawodniczki SOS przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach Mistrzyniami Województwa Podlaskiego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej o Puchar Prezesa POZPS. więcej »

 • XVII FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ W KĘTACH

  19.05.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  XVII FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ W KĘTACH

  W dniach 14 - 15 maja 2019 r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ketach  odbyła się XVII  Festiwalu Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców dla szkół gimnazjalnych  i podstawowych „Kopernik”. Zawody miały na celu promocję piłki siatkowej w środowisku lokalnym oraz Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Powiatowym Zespole Nr 10 im. Mikołaja Kopernika w Kętach. więcej »

 • SOS NADARZYN ZDOBYWA ZŁOTO!

  16.05.2019
  SOS NADARZYN ZDOBYWA ZŁOTO!

  W dniach 12-13.05.2019 r. odbyły się XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt w Płocku. Na najwyższym stopniu podium znalazły się dziewczęta reprezentujące szkołę podstawową SOS Nadarzyn. W turnieju zagrało 8 najlepszych zespołów szkolnych z Mazowsza. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice