Archiwum publikacji


 • XXIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZICZEK Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W ŚRODZIE WLKP.

  15.11.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  XXIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZICZEK Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W ŚRODZIE WLKP.

  Kadra Wielkopolski Młodziczek rocznika 2005 tradycyjnie wzięła udział w kolejnym już XXIX Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek, którego organizatorem był jak co roku UKS ŚRODA. W turnieju wzięło udział 12 zespołów podzielonych we wstępnej fazie turnieju na trzy 4 zespołowe grupy. Zgrupowanie startowe poza celem sportowym miało także do zrealizowania cele taktyczne przed którymi stawiali zespół trenerzy Łukasz Klapczyński i Zbigniew Wieczorek. więcej »

 • OCZKO W GŁOWIE SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  11.11.2019
  OCZKO W GŁOWIE SIATKARSKICH OŚRODKÓW SZKOLNYCH

  W tym roku szkoły średnie zetknęły się z tzw. „podwójnym rocznikiem” - Ta sytuacja może być problematyczna dla placówek ze względu na organizację zajęć. Z punktu widzenia sportowego nie ma aż takiego znaczenia, bo my kategoryzujemy uczniów według roczników. Nas dosięga inny problem… - mówi Zbigniew Krzyżanowski, Szef Wyszkolenia Programu Siatkarski Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • SOS - SPÓJNIE I WSZECHSTRONNIE. ROZMOWA Z KRZYSZTOFEM FELCZAKIEM

  11.11.2019
  SOS - SPÓJNIE I WSZECHSTRONNIE. ROZMOWA Z KRZYSZTOFEM FELCZAKIEM

  Program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych to ogromne wsparcie w działalności szkoleniowej w siatkówce młodzieżowej w Polsce. Korzystają na tym zarówno prowadzące szkolenie szkoły jak i kluby. O tym, jak praca w SOS-ach łączy się ze szkoleniem w klubach rozmawialiśmy z Krzysztofem Felczakiem, koordynatorem regionalnym programu SOS i trenerem MOS Wola Warszawa. więcej »

 • KONSULTACJA WOJEWÓDZKA CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2006 W NYSIE

  09.11.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KONSULTACJA WOJEWÓDZKA CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2006 W NYSIE

  W dniu 4 listopada w SOS Szkoły Podstawowej nr. 3 w Nysie odbyła się konsultacja szkoleniowa chłopców z rocznika 2006. W konsultacji wzięli udział uczniowie SOS z Kędzierzyna i Nysy.  więcej »

 • KONFERENCJA SZKOLENIOWA W SOS RYBNIK

  06.11.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KONFERENCJA SZKOLENIOWA W SOS RYBNIK

  "Minisiatkówka - siatkarski fundament" to tytuł konferencji metodyczno-szkoleniowej zorganizowanej przez SOS Rybnik dla nauczycieli wf w Rybniku i powiecie rybnickim. więcej »

 • KONSULTACJA WOJEWÓDZKA WIELKOPOLSKI SOS CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2006

  06.11.2019
  KONSULTACJA WOJEWÓDZKA WIELKOPOLSKI SOS CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2006

  25 października 2019 roku w Krotoszynie odbyła się wojewódzka konsultacja SOS, w której uczestniczyli najlepsi uczniowie wielkopolskich Siatkarskich Ośrodków Szkolnych więcej »

 • SOS SMS ŻYWIEC - MOCNE ROZPOCZĘCIE SEZONU

  06.11.2019
  SOS SMS ŻYWIEC - MOCNE ROZPOCZĘCIE SEZONU

  Młodziczki SOS SMS Żywiec bardzo dobrze weszły w sezon ligowy na Śląsku. 14 meczów i tyle samo zwycięstw bez straty seta to bardzo dobry wynik i świetny prognostyk na cały sezon.  więcej »

 • WOJEWÓDZKA KONFERENCJA SZKOLENIOWA DLA NAUCZYCIELI / TRENERÓW SOS WOJ. ŚLĄSKIEGO

  03.11.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  WOJEWÓDZKA KONFERENCJA SZKOLENIOWA DLA NAUCZYCIELI / TRENERÓW SOS WOJ. ŚLĄSKIEGO

  28 października w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej odbyła się konferencja szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dla nauczycieli, trenerów z województwa śląskiego. więcej »

 • SZKOLENIE SOS W SULECHOWIE

  30.10.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SZKOLENIE SOS W SULECHOWIE

  Szkolenie SOS na temat: koordynacja ruchowa w mini piłce siatkowej, wzmacnianie mięśni posturalnych i mięśni kończyn dolnych, ćwiczenia przygotowujące do gry w mini siatkówkę z wykorzystaniem przyborów, metody aktywizujące w mini siatkówce. więcej »

 • KONSULTACJE SOS 2006 MAZOWSZE CHŁOPCY

  29.10.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KONSULTACJE SOS 2006 MAZOWSZE CHŁOPCY

  W dniu 28.10.2019 r. w pięknej hali PSP nr 3 w Kobyłce odbyły się pod egidą SOS konsultacje siatkarskie chłopców z rocznika 2006 wytypowanych przez trenerów z województwa mazowieckiego. Konsultację mają na celu - wyłonić kadrę SOS - docelowa impreza Regionalny Turniej Talentów im. Wiesława Gawłowskiego SOS. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice