Archiwum publikacji


 • KONFERENCJA SZKOLENIOWO LICENCYJNA TRENERÓW WZPS POZNAŃ - MUROWANA GOŚLINA

  28.09.2019
  KONFERENCJA SZKOLENIOWO LICENCYJNA TRENERÓW WZPS POZNAŃ - MUROWANA GOŚLINA

  W Murowanej Goślinie odbyła się Konferencja Szkoleniowo - Licencyjna dla Trenerów i Instruktorów Piłki Siatkowej WZPS Poznań. Konferencję otworzył Prezes WZPS Poznań Jacek Broński oraz Przewodniczący Rady Trenerów - Wydziału Szkolenia WZPS Janusz Polaszek. Miłym akcentem konferencji była "GALA MISTRZÓW". Prezes Jacek Broński podziękował Trenerom i prowadzonym przez nich zespołom za osiągnięte w minionym sezonie wyniki na arenie Młodzieżowych Mistrzostw Polski. więcej »

 • SMS JUNIOR WROCŁAW WSPÓŁORGANIZATOREM OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU O PUCHAR REKTORA AWF WROCŁAW

  27.09.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SMS JUNIOR WROCŁAW WSPÓŁORGANIZATOREM OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU O PUCHAR REKTORA AWF WROCŁAW

  Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław oraz Akademia Wychowania Fizycznego i Klub Sportowy AZS-AWF Wrocław byli organizatorami największego na Dolnym Śląsku turnieju młodzieżowej siatkówki w dniach 7-8 września 2019 roku. więcej »

 • TURNIEJ LIEDMANN MŁODZI GIGANCI SIATKÓWKI

  23.09.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  TURNIEJ LIEDMANN MŁODZI GIGANCI SIATKÓWKI

  W niedzielę 22.09.2019 r. w hali miejskiej w Wieluniu odbył się Turniej eliminacyjny Liedmann Młodzi Giganci Siatkówki. W turnieju wzięło udział sześć drużyn dziewcząt reprezentujących kluby z Łasku, Turku, Pajęczna, Zduńskiej Woli, Ozorkowa i Wielunia. więcej »

 • IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O ZŁOTĄ KORONKĘ BOBOWEJ

  23.09.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O ZŁOTĄ KORONKĘ BOBOWEJ

  IX Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Złotą Koronkę Bobowej wygrany przez TSV Sanok w kategorii juniorów i kadrę województwa Świętokrzyskiego w kategorii młodzików. więcej »

 • SMS JUNIOR WROCŁAW WYGRYWA TURNIEJ KADETEK IM. TADEUSZA ZĄBKA W ŚWIDNICY

  18.09.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SMS JUNIOR WROCŁAW WYGRYWA TURNIEJ KADETEK IM. TADEUSZA ZĄBKA W ŚWIDNICY

  Siatkarki SMS Junior Wrocław wygrywają Ogólnopolski Turniej Kadetek im. Tadeusza Ząbka w Świdnicy (14-15.09.2019). więcej »

 • KONSULTACJE KADRY U-14 DZIEWCZĄT

  18.09.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  KONSULTACJE KADRY U-14 DZIEWCZĄT

  W dniach 8 - 15 września 2019 roku, na obiektach AWF Warszawa odbyły się konsultacje kadry U – 14 dziewcząt, rocznika 2006 i 2007. W czasie trwania konsultacji przeprowadzony został cykl treningów w hali oraz treningów motorycznych. więcej »

 • NAJWSPANIALSZA NIESPODZIANKA EVER

  13.09.2019
  NAJWSPANIALSZA NIESPODZIANKA EVER

  Gabrysia i Jakub, wtorek, 12 września zapamiętają na bardzo, bardzo długo. Wieczorową porą Ambasador SOS Marcin Prus w towarzystwie Ewy Ciesielskiej odwiedzili Oddział Hematolologii i Onkologii Dziecięcej w Zabrzu. Jak przystało na niespodziankę, goście nie przyszli z pustymi rękami... więcej »

 • MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ WAWELSKIEGO SMOKA W KRAKOWIE

  09.09.2019
  MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ WAWELSKIEGO SMOKA W KRAKOWIE

  Już po raz kolejny miasto Kraków było gospodarzem jednego z największych turniejów piłki siatkowej dzieci i młodzieży w naszym kraju. IV edycja „Wawelskiego smoka” odbyła się w dniach 06-08.09.2019 roku, a organizatorem była UKS Sparta AGH Kraków. więcej »

 • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO SOS

  03.09.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO SOS

  W poniedziałek, 02.09.2019 roku w LXII Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego im. Gen. Broni Władysława Andersa w Warszawie odbyło się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020. Była to także okazja inauguracji kolejnego, ósmego roku pracy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • WAKACYJNE PRZYGOTOWANIA SIATKAREK Z NADARZYNA

  01.09.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  WAKACYJNE PRZYGOTOWANIA SIATKAREK Z NADARZYNA

  W dniach 31.07 – 9.08.2019 odbył się siatkarski obóz sportowy w Suchej Beskidzkiej. Projekt " Siatkarskie wakacje z Mistrzami" wsparty przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie był pierwszym etapem przygotowań do nadchodzącego sezonu, na którym dziewczęta pracowały nad swoją motoryką, techniką oraz wytrzymałością. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice