Wokół S.O.S.


 • Rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S.

  20.06.2013
   Rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S.

  W Częstochowie rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. W zawodach rywalizują uczennice i uczniowie gimnazjów i liceów – reprezentacje czterech regionów (północ, południe, wschód i zachód). więcej »

 • Spotkanie siatkarskich talentów w Częstochowie

  17.06.2013
  Spotkanie siatkarskich talentów w Częstochowie

  W dniach 19 – 21 czerwca 2013 roku stolicą siatkarskiej młodzieży uczącej się w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych będzie Częstochowa. W nowoczesnej hali „Częstochowa” spotkają się talenty siatkarskie z gimnazjów i liceów tworzących reprezentacje regionalne.  więcej »

 • Siatkarski Ośrodek Szkolny z Wołomina drugi w Pucharze Metra

  13.06.2013
  Siatkarski Ośrodek Szkolny z Wołomina drugi w Pucharze Metra

  Podczas XVIII Międzynarodowego Turnieju Młodzików w Piłce Siatkowej o Puchar Przechodni Klub Sportowy  Metro Warszawa zwyciężył przed Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym Wołomin i TS Volley Rybnik. Turniej został rozegrany w dniach 7 - 9 czerwca br. w stołecznej Arenie Ursynów.  więcej »

 • Święto siatkówki młodzieżowej w Ełku

  29.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Święto siatkówki młodzieżowej w Ełku

  Ponad 70 zawodników zrzeszonych w Szkolnych Ośrodkach Siatkarskich (S.O.S.) wzięło udział w I Ełckim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców pod honorowym patronatem Posła na Sejm Pawła Papke i Prezydenta Miasta Ełk Tomasza Andrukiewicza. więcej »

 • Najlepsi z najlepszych

  24.05.2013
  Najlepsi z najlepszych

  Półfinały I Ogólnopolskiego Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dobiegły końca. Mieliśmy w nich wszystko to, co najpiękniejsze w sporcie – rywalizację, wysoki poziom gry oraz emocje. Najważniejsze jednak, że w gronie wyselekcjonowanych zawodników mogą być przyszłe gwiazdy polskiej siatkówki.  więcej »

 • Turniej S.O.S. w Starym Sączu

  23.05.2013
  Turniej S.O.S. w Starym Sączu

  I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu. Gimnazjum im J. Słowackiego  w Starym   Sączu, MUKS Poprad, Polski Związek Piłki Siatkowej serdecznie zapraszają na I Ogólnopolski  Turniej  Klas,  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych o Puchar Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki. więcej »

 • Droga do finałów otwarta

  15.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Droga do finałów otwarta

  W Węgrowie zakończył się ostatni z pięciu półfinałów Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Tym razem miejscem rozgrywek była 3-sektorowa hala sportowa Zespołu Szkół Ponadgminazjalnych im. Jana Kochanowskiego, w którym prowadzona jest licealna klasa S.O.S. dla dziewcząt.  więcej »

 • Pielgrzymka młodych talentów siatkarskich do Częstochowy

  14.05.2013
  Pielgrzymka młodych talentów siatkarskich do Częstochowy

  W dniach 8 i 9 maja 2013 r. najbardziej utalentowana młodzież z predyspozycjami do siatkówki z województw śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego ucząca się w I i II klasie gimnazjalnej uczestniczyła w częstochowskiej sportowej pielgrzymce na rozgrywki regionalne Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Malborku

  13.05.2013
  Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Malborku

  W dniach 10 – 12 maja 2013 roku rozegrany został kolejny Regionalny Turniej Talentów  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych chłopców i dziewcząt. Gospodarzem Turnieju było miasto Malbork, w którym znajdują się szkoły objęte programem S.O.S. - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 oraz Gimnazjum nr 3. więcej »

 • Turniej S.O.S. w Jarosławiu

  29.04.2013
  Turniej S.O.S. w Jarosławiu

  W dniach 27-29 kwietnia 2013 r. w Jarosławiu rozegrany został Ogólnopolski Turniej piłki siatkowej dziewcząt z udziałem zespołów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice