Rozgrywki mistrzowskie


 • MŚ kadetek: Polki pokonały Portoryko i są w ćwierćfinale

  02.08.2013
   MŚ kadetek: Polki pokonały Portoryko i są w ćwierćfinale

  Być może wcześniejsza niż zwykle pora rozgrywania meczu sprawiła, że Polki przystąpiły do niego nieco bojaźliwie. Biało-czerwonym brakowało skutecznych ataków, niepewnie grały również w przyjęciu i po autowym ataku Malwiny Smarzek przegrywały już 6:8.  więcej »

 • Kadetki wyleciały na mistrzostwa świata

  21.07.2013
  Kadetki wyleciały na mistrzostwa świata

  Dzisiaj z Warszawy do Tajlandii na mistrzostwa świata kadetek wyleciały nasze młode siatkarki. Podopieczne trenera Grzegorza Kosatki w sobotę wróciły z Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy, gdzie zajęły szóste miejsce.  więcej »

 • EYOF: kadeci ze srebrem, kadetki szóste

  20.07.2013
  EYOF: kadeci ze srebrem, kadetki szóste

  Nie udało się reprezentacji Polski kadetów zrewanżować Rosjanom za finał mistrzostw Europy. Biało-czerwoni w meczu o złotym medal Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy przegrali 3:1. Polskie kadetki po porażce z reprezentacją Włoch zajęły w zawodach szóstą lokatę.  więcej »

 • Łukasz Hertel: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

  17.07.2013
  Łukasz Hertel: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

  Jedną z osób, która w dużym stopniu przyczyniła się do wicemistrzostwa Europy kadetów oraz brązowego medalu mistrzostw świata kadetów jest fizjoterapeuta – Łukasz Hertel.  – Nasza ciężka praca została wynagrodzona i mamy powody do radości – powiedział. więcej »

 • OOM: Triumf zespołów z województwa śląskiego i pomorskiego

  15.07.2013
  OOM: Triumf zespołów z województwa śląskiego i pomorskiego

  Od środy do niedzieli w Łodzi i Rawie Mazowieckiej odbywały się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki województwa pomorskiego, a wśród chłopców triumfowali siatkarze z województwa śląskiego. więcej »

 • Bartosz Bućko: medal MŚ to duży sukces

  12.07.2013
  Bartosz Bućko: medal MŚ to duży sukces

  7 lipca w Meksyku reprezentacja Polski kadetów wywalczyła brązowy medal mistrzostw świata. – To wielkie osiągnięcie i bardzo się z niego cieszymy – powiedział  po turnieju kapitan kadry Bartosz Bućko. więcej »

 • MŚ kadetów: Polacy z brązowymi medalami

  08.07.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  MŚ kadetów: Polacy z brązowymi medalami

  W meczu o trzecie miejsce mistrzostw świata kadetów Polska pokonała Iran 3:1 i zdobyła brązowy medal. więcej »

 • MŚ kadetów: Polacy w ćwierćfinale!

  05.07.2013
  MŚ kadetów: Polacy w ćwierćfinale!

  W Tijuanie w meczu 1/8 finału mistrzostw świata kadetów Polska pokonała Turcję 3:1. Jesteśmy w ćwierćfinale. więcej »

 • XIX Turniej Minisiatkówki o Puchar Kinder+ Sport zakończony

  03.07.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  • Publikacja posiada materiał video
  XIX Turniej Minisiatkówki o Puchar Kinder+ Sport zakończony

  XIX edycja turnieju minisiatkówki o Puchar Kinder + Sport zakończona. Emocji nie brakowało, gwiazdy siatkówki były oblegane, a rozgrywkom nie przeszkodziło nawet gradobicie.Tegoroczny finał największych na świecie rozgrywek mini siatkówki przeszedł do historii. Po wieloletniej obecności w Zabrzu, w tym roku finałowe rozgrywki po raz pierwszy odbyły się w Drzonkowie obok Zielonej Góry. więcej »

 • Kadeci w Meksyku

  27.06.2013
  Kadeci w Meksyku

  Po ponad 24 godzinnej podróży reprezentacja Polski kadetów doleciała do Tijuany, gdzie wystąpi w mistrzostwach świata. Biało-czerwoni to aktualni wicemistrzowie Europy i mamy nadzieję, że również na czempionacie globy powalczą o medale.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice