Wokół S.O.S.


 • Turniej S.O.S. w Starym Sączu

  23.05.2013
  Turniej S.O.S. w Starym Sączu

  I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu. Gimnazjum im J. Słowackiego  w Starym   Sączu, MUKS Poprad, Polski Związek Piłki Siatkowej serdecznie zapraszają na I Ogólnopolski  Turniej  Klas,  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych o Puchar Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki. więcej »

 • Droga do finałów otwarta

  15.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Droga do finałów otwarta

  W Węgrowie zakończył się ostatni z pięciu półfinałów Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Tym razem miejscem rozgrywek była 3-sektorowa hala sportowa Zespołu Szkół Ponadgminazjalnych im. Jana Kochanowskiego, w którym prowadzona jest licealna klasa S.O.S. dla dziewcząt.  więcej »

 • Pielgrzymka młodych talentów siatkarskich do Częstochowy

  14.05.2013
  Pielgrzymka młodych talentów siatkarskich do Częstochowy

  W dniach 8 i 9 maja 2013 r. najbardziej utalentowana młodzież z predyspozycjami do siatkówki z województw śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego ucząca się w I i II klasie gimnazjalnej uczestniczyła w częstochowskiej sportowej pielgrzymce na rozgrywki regionalne Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Malborku

  13.05.2013
  Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Malborku

  W dniach 10 – 12 maja 2013 roku rozegrany został kolejny Regionalny Turniej Talentów  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych chłopców i dziewcząt. Gospodarzem Turnieju było miasto Malbork, w którym znajdują się szkoły objęte programem S.O.S. - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 oraz Gimnazjum nr 3. więcej »

 • Turniej S.O.S. w Jarosławiu

  29.04.2013
  Turniej S.O.S. w Jarosławiu

  W dniach 27-29 kwietnia 2013 r. w Jarosławiu rozegrany został Ogólnopolski Turniej piłki siatkowej dziewcząt z udziałem zespołów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Województwo podkarpackie z pucharem za I miejsce w turnieju

  28.04.2013
  Województwo podkarpackie z pucharem za I miejsce w turnieju

  I Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych zainaugurowano w krakowskim Gimnazjum nr 46 Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych.   więcej »

 • S.O.S w Rosji

  29.03.2013
  S.O.S w Rosji

  Siatkarskie Ośrodki Szkolne w swoim założeniu wspierają inicjatywy organizowania turniejów międzynarodowych i uczestniczenia w takich turniejach poza granicami Polski. Traktujemy je  jako programowe działania, które powinna realizować możliwie każda szkoła S.O.S. więcej »

 • Siatkarskie Ośrodki Szkolne – cele i zadania na rok 2013

  21.03.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Siatkarskie Ośrodki Szkolne – cele i zadania na rok 2013

  20 marca 2013 roku o godzinie 11.00 na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się konferencja pt. „Siatkarskie Ośrodki Szkolne – cele i zadania na rok 2013”. więcej »

 • S.O.S. dla młodych siatkarzy

  04.02.2013
  S.O.S. dla młodych siatkarzy

  Podczas konferencji 4 lutego w Warszawie z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej zaprezentowane zostały założenia i zasady funkcjonowania Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice