Wokół S.O.S.


 • Pozdrowienia z kampów

  10.07.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Pozdrowienia z kampów

  W dniach 29.06-10.07 w Kielnarowej uczestniczyliśmy w obozie sportowym Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Dwudziestu chłopców z czterech województw Mazowieckiego, Lubelskiego, Podlaskiego i Warmińsko Mazurskiego reprezentowało makroregion wschodni.  więcej »

 • Marek Karbarz wśród młodzieży

  07.07.2013
  Marek Karbarz wśród młodzieży

  Marek Karbarz – mistrz świata z Meksyku i mistrz olimpijski z Montrealu w niedzielne przedpołudnie 7 lipca 2013 roku był gościem obozu szkoleniowego uczniów klas gimnazjalnych i licealnych z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Na zgrupowaniu w Kielnarowej k/Rzeszowa przebywają najbardziej uzdolnieni młodzi siatkarze wyselekcjonowani w czasie rozgrywek S.O.S. uwieńczonych czerwcowym finałem w Częstochowie. więcej »

 • Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  05.07.2013
  Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  W dniach 29 czerwca do 10 lipca 2013 roku w Centrum Turystyki i Rekreacji WSiZ w Kielnarowej na Podkarpaciu odbywają się pierwsze w historii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych „Kampy”. W zgrupowaniu uczestniczy 100 najzdolniejszych zawodników wybranych z 4 regionów Polski, którzy podzieleni na grupy szlifują swoje umiejętności w technice przyjęcia i rozegrania.  więcej »

 • Zakończenie roku siatkarskiego w lubelskim Gimnazjum nr 5

  30.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Zakończenie roku siatkarskiego w lubelskim Gimnazjum nr 5

  28 czerwca 2013 roku w lubelskim Gimnazjum nr 5 siatkarska młodzież uczestnicząca w systemie szkolenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu pierwszego roku szkolnego w województwie lubelskim.  Gościem uroczystości była Pani Joanna Mucha – minister Sportu i Turystyki. Reportaż filmowy pokazuje dobrą atmosferę jaka towarzyszyła temu wydarzeniu. więcej »

 • Życzenia Pani Minister Joanny Muchy dla uczennic i uczniów S.O.S.

  29.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Życzenia Pani Minister Joanny Muchy dla uczennic i uczniów S.O.S.

  28 czerwca 2013 roku był szczególnym dniem dla Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z województwa lubelskiego. W wojewódzkiej  uroczystości zakończenia I roku szkolenia siatkarskiej młodzieży,  odbywającej się w Gimnazjum nr 5, uczestniczyła Pani Joanna Mucha - Minister Sportu i Turystyki. Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości Pani Minister skierowała specjalne życzenia dla uczennic  i uczniów ze 128 szkół S.O.S. w całej Polsce. więcej »

 • Czas na podsumowanie

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Czas na podsumowanie

  Finałowy Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych rozegrany w dniach 19 – 21 czerwca 2013 roku w Częstochowie był okazją nie tylko do obserwacji wyróżniającej się młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych. Był to również czas na podsumowanie pierwszego roku S.O.S. oraz wytyczenie zadań na kolejny rok szkolny.  O tym wszystkim w rozmowie z Waldemarem Wspaniałym – szefem projektu S.O.S.   więcej »

 • Szkolimy innych i samego siebie

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolimy innych i samego siebie

  Siatkarskie Ośrodki Szkolne stały się nie tylko kuźnią talentów z udziałem młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ale często również miejscem pracy uzdolnionych młodych trenerów. O Turnieju Talentów, zaangażowaniu podopiecznych w sportowej rywalizacji ale również o pomysłach na samokształcenie w rozmowie z Konradem Copem – trenerem reprezentacji regionalnej S.O.S. więcej »

 • Siatkarskie przyjaźnie

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Siatkarskie przyjaźnie

  Turnieje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych to okazja nie tylko do zaprezentowania swoich talentów. To również okazja do zawierania nowych znajomości a często i przyjaźni. O siatkówce i przyjaźniach w rozmowie  video z udziałem Soni Frendrich, Magdaleny Ociepy, Bartosza Kowalczyka - uczestnikami finałowego Turnieju Talentów S.O.S. w Częstochowie. więcej »

 • Grzegorz Wagner o Turnieju Talentów i Programie S.O.S.

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Grzegorz Wagner o Turnieju Talentów i Programie S.O.S.

  O turnieju, systemie szkolenia i uczestnikach projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w rozmowie z Grzegorzem Wagnerem – koordynatorem regionalnym. więcej »

 • Zobaczmy to jeszcze raz... video z Turnieju Finałowego Talentów S.O.S.

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Zobaczmy to jeszcze raz... video z Turnieju Finałowego Talentów S.O.S.

  I Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych już za nami. Rozegrany w dniach 19 – 21 czerwca 2013 roku w Częstochowie był okazją nie tylko do obserwacji wyróżniającej się młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych. Był to również czas na podsumowanie pierwszego roku S.O.S. oraz wytyczenie zadań na kolejny rok szkolny. Zapraszamy na krótką video relację z Turnieju. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice