Wokół S.O.S.


 • Centralna inauguracja roku szkolnego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych 2013/2014

  30.08.2013
  Centralna inauguracja roku szkolnego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych 2013/2014

  W poniedziałek, 2 września w szamotulskim Gimnazjum im. Piotra Skargi odbędzie się centralna inauguracja roku szkolnego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych 2013/2014 – projektu realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i Polski Związek Piłki Siatkowej przy wsparciu władz samorządowych. więcej »

 • Volley Song chóru uczennic z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  22.08.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Volley Song chóru uczennic z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  Siatkarski kamp dziewcząt ze szkół gimnazjalnych i licealnych uczestniczących w projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych odbywający się na przełomie lipca i sierpnia w Kielnarowej stał się okazją do ujawnienia i rozwoju nie tylko talentów sportowych ale również wokalnych... więcej »

 • Z wizytą w Spale

  12.08.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Z wizytą w Spale

  Kamera Siatkarskich Ośrodków Szkolnych gościła we wtorek 6 sierpnia na treningu reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn. Podglądaliśmy ponad dwie godziny zajęć prowadzonych przez trenera Andrea Anastasiego wraz ze współpracownikami. więcej »

 • Tydzień ruchu - razem rozruszamy Polskę

  08.08.2013
  Tydzień ruchu - razem rozruszamy Polskę

  Zapraszamy wszystkich, którym bliski jest zdrowie poprzez ruch do zapoznania się z warunkami uczestnictwa w konkursie "Tydzień ruchu - razem rozruszamy Polskę" więcej »

 • Siatkarska edukacja w Kielnarowej

  07.08.20131 wypowiedź
  Siatkarska edukacja w Kielnarowej

  W Kielnarowej, pięknej miejscowości  położonej u stóp Rzeszowa zakończył się siatkarski kamp dla dziewcząt uczestniczących w Programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Kampy dziewcząt z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  25.07.2013
  Kampy dziewcząt z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  Kolejny raz w okresie tegorocznych wakacji teren Centrum Sportu i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej k/Rzeszowa rozbrzmiewa gwarem młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych prowadzących Siatkarskie Ośrodki Szkolne. więcej »

 • Festiwal filmów szkoleniowych Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  24.07.2013
  Festiwal filmów szkoleniowych Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  24 lipca 2013 roku stał się ważną datą dla wszystkich osób zaangażowanych w realizację projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych prowadzonego przez Polski Związek Piłki Siatkowej i Ministerstwo Sportu i Turystyki.  więcej »

 • W biurze S.O.S nie ma wakacji

  21.07.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  W biurze S.O.S nie ma wakacji

  10 lipca zakończył się w Kielnarowej camp dla utalentowanych chłopców z klas gimnazjalnych i licealnych z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Oprócz prowadzenia treningów trenerzy S.O.S. oraz wybrani uczniowie uczestniczyli w sesjach filmowych związanych z przygotowaniem cyklu filmów szkoleniowych. więcej »

 • Teraz czas dla dziewcząt

  19.07.2013
  Teraz czas dla dziewcząt

  Po zakończonym niedawno kampie dla chłopców za kilka dni 23 lipca przyjdzie czas na inaugurację obozu szkoleniowego dla dziewcząt z gimnazjów i liceów prowadzących Siatkarskie Ośrodki Szkolne. więcej »

 • Pozdrowienia z kampów

  10.07.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Pozdrowienia z kampów

  W dniach 29.06-10.07 w Kielnarowej uczestniczyliśmy w obozie sportowym Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Dwudziestu chłopców z czterech województw Mazowieckiego, Lubelskiego, Podlaskiego i Warmińsko Mazurskiego reprezentowało makroregion wschodni.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice