Wokół S.O.S.


 • PODSUMOWANIE 2018: MINIKADETKI DRUGIE W MISTRZOSTWACH EEVZA

  30.12.2018
  PODSUMOWANIE 2018: MINIKADETKI DRUGIE W MISTRZOSTWACH EEVZA

  Reprezentacja Polski zdobyła srebrny medal w rozegranych od 13 do 16 grudnia w Olecku mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA) minikadetek z rocznika 2004 i młodszych.  W turnieju zagrały: grupa A - Gruzja, Łotwa, Rosja, Ukraina, a w B - Białoruś, Estonia, Litwa i Polska.  więcej »

 • PODSUMOWANIE 2018: ZŁOTY MEDAL MINIKADETÓW

  30.12.2018
  PODSUMOWANIE 2018: ZŁOTY MEDAL MINIKADETÓW

  Polska pokonała w Erywaniu Rosję 3:1 (25:19, 25:19, 17:25, 25:15) w finale mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA) minikadetów z rocznika 2003 i młodszych, które rozegrane zostały od 15 do 18 grudnia. Trzecie miejsce zajęła Ukraina, która wygrała z Białorusią 3:1.  Podopieczni trenera Ariela Fijoła awansowali do kontynentalnego czempionatu, który rozegrany zostanie w 2019 roku w Bułgarii. więcej »

 • Malborska Akademia SOS kibicowała Treflowi Gdańsk!

  21.12.2018
  Malborska Akademia SOS kibicowała Treflowi Gdańsk!

  19.12.2018 roku uczniowie malborskich szkół podstawowych wybrali się do Ergo Areny na mecz Ligi Mistrzów w Piłce Siatkowej Mężczyzn z udziałem Gdańskiego Trefla oraz Berlin Recycling Volleys. więcej »

 • Siatkarki z Gminy Barczewo w programie SOS

  19.12.2018
  Siatkarki z Gminy Barczewo w programie SOS

  Siatkarki z Gminy Barczewo w programie SOS. Od 1 września 2018 r. Szkoła Podstawowa nr 3 w Barczewie rozpoczęła współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej w projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych, w ramach których 31 uczennic objętych zostało programem szkoleniowym, mającą na celu popularyzację i rozwój piłki siatkowej.  więcej »

 • Mikołajki SOS i SKS w Baninie

  07.12.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Mikołajki SOS i SKS w Baninie

  W Mikołajki, 6 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Baninie w woj. pomorskim odbyło się spotkanie z dziećmi i młodzieżą w ramach Szkolnych Klubów Sportowych. Nie mogło oczywiście zabraknąć na tak uroczystym wydarzenia załogi Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. więcej »

 • Otwarcie hali SZAMOTULANKA

  02.12.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Otwarcie hali SZAMOTULANKA

  W piątek 9 listopada w obecności przedstawicieli władz oraz znamienitych gości nastąpiło uroczyste otwarcie hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Szamotułach objętej programem SOS. Szamotuły tym samym poszerzyły swoją bazę sportową o trzecią już trzysektorową halę sportową. więcej »

 • Jubileusz V LO w Radomiu

  28.10.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Jubileusz V LO w Radomiu

  2018 rok jest szczególny dla V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu. Szkoła będzie obchodziła bowiem 70 – lecie istnienia. więcej »

 • Spotkanie z naszym wychowankiem, mistrzem świata - Grzegorzem Łomaczem w Ostrołęce

  12.10.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Spotkanie z naszym wychowankiem, mistrzem świata - Grzegorzem Łomaczem w Ostrołęce

  Na zaproszenie prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego, Szkoły Podstawowej nr 5 oraz klubu UKS Olimp Ostrołęka dnia 8 października gościliśmy w Ostrołęce Grzegorza Łomacza. Dla mieszkańców była to niebywała okazja spotkać się ze świeżo upieczonym mistrzem świata w siatkówce. Grzegorz Łomacz pomimo wielu swoich obowiązków odwiedził mury swojej dawnej szkoły oraz młodszych kolegów z klubu UKS Olimp (w nim stawiał pierwsze siatkarskie kroki). Społeczność uczniowska zgotowała mu fantastyczne przyjęcie. Te chwile zapamiętamy na długo! więcej »

 • Spotkanie z mistrzami świata w ZS SOS Police

  12.10.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Spotkanie z mistrzami świata w ZS SOS Police

  W dniu 11.10.2018 roku na zaproszenie Koordynatora Wojewódzkiego Zdzisława Gogola odwiedził Ośrodek SOS przy Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, Bartosz Kurek, najlepszy siatkarz Mistrzostw Świata 2018 oraz Michał Mieszko Gogol, II trener reprezentacji Polski. więcej »

 • Vital Haynen w SP 2 Wieluń!

  07.10.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Vital Haynen w SP 2 Wieluń!

  W niedzielę 7 października naszą szkołę odwiedził Vital Heynen - trener Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn, która tydzień temu we Włoszech zdobyła mistrzostwo świata. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice