Wokół S.O.S.


 • Spotkanie ze statystykiem Cerrad Czarnych Radom i reprezentacji Polski

  07.12.2017
  Spotkanie ze statystykiem Cerrad Czarnych Radom i reprezentacji Polski

  W hali V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu odbyło się spotkanie klas Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Krzysztofem Michalskim, statystykiem plusligowego Cerrad Czarnych Radom oraz męskiej reprezentacji Polski. więcej »

 • SP 2 w Pile - szkoła z wielką tradycją dołączyła do S.O.S.

  07.12.2017
  SP 2 w Pile - szkoła z wielką tradycją dołączyła do S.O.S.

  SP nr 2 w Pile - szkoła w wielką tradycją dołączyła do programu S.O.S. Pod porozumieniem dotyczącym "udziału w ogólnopolskim projekcie szkolenia młodzieży uzdolnionej sportowo w piłce siatkowej w szkolnych ośrodkach sportowych działających ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego" podpisała się Dorota Frydrych, dyrektor SP nr 2, Janusz Polaszek, wojewódzki koordynator S.O.S oraz prezydent Piotr Głowski.  więcej »

 • Srebrne medale siatkarzy z Kędzierzyńskiego SOS-u w Dreźnie

  05.12.2017
  Srebrne medale siatkarzy z Kędzierzyńskiego SOS-u w Dreźnie

  Drużyna klasy drugiej gimnazjum Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 z Kędzierzyna-Koźla wzięła udział w XVI Międzynarodowym Turnieju „Striezel Cup”, który odbył się w dniach 1-3 grudnia w niemieckim Dreźnie. Nasi siatkarze spisali się w imprezie znakomicie zdobywając srebrne medale. więcej »

 • Andrea Anastasi w S.O.S. X LO w Kielcach

  27.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Andrea Anastasi w S.O.S. X LO w Kielcach

  20 listopada ZSP nr 1 w Kielcach na zaproszenie koordynatora Dariusza Daszkiewicza odwiedził wyjątkowy gość - trener Andrea Anastasi. więcej »

 • Zgrupowanie S.O.S. Kęty w Międzybrodziu

  26.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Zgrupowanie S.O.S. Kęty w Międzybrodziu

  W dniach 20-24.11.2017 r. w Międzybrodziu Bialskim odbyło się  zgrupowanie piłki siatkowej, w którym uczestniczyło 21 uczennic i uczniów z II - III  klasy sportowej S.O.S. funkcjonujących  w kęckiej ,,dwójce”. Gmina Kęty, która wraz z PZPS współdziała w prawidłowym funkcjonowaniu S.O.S. w Kętach, cyklicznie wspiera projekt, finansując  m.in. zgrupowania siatkarskie dla klas sportowych. więcej »

 • Siatkarskie emocje w hali pod Dębowcem

  21.11.2017
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Siatkarskie emocje w hali pod Dębowcem

  19 listopada dziewczęta z Akademii S.O.S Oświęcim wyruszyły do Bielska kibicować Aleksandrze Jagieło i jej drużynie. więcej »

 • S.O.S. SP nr 28 Toruń w meczu Toruńskiego Tygodnia Tolerancji

  20.11.2017
  S.O.S. SP nr 28 Toruń w meczu Toruńskiego Tygodnia Tolerancji

  16 listopada 2017 roku w Arenie Toruń odbył się mecz siatkarski w ramach Toruńskiego Tygodnia Tolerancji. Jego organizatorem był Urząd Miasta Torunia we współpracy z Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym SP 28 Toruń. więcej »

 • MAGAZYN ATLECI ODWIEDZIŁ W PAŻDZIERNIKU S.O.S. W KRAŚNIKU.

  17.11.2017
  MAGAZYN ATLECI ODWIEDZIŁ W PAŻDZIERNIKU S.O.S. W KRAŚNIKU.

  W październiku w Kraśniku gościliśmy ekipę telewizyjną POLSAT z magazynu sportowego "Atleci". Trzy dyscypliny sportowe, w tym min. piłka siatkowa - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II i Siatkarskie Ośrodki Szkolne oraz klub sportowy MKS Kraśnik wraz z ich przedstawicielami w roli głównej w drugiej części programu więcej »

 • SOS Andrychów i Jaworzno na sparingu

  16.11.2017
  SOS Andrychów i Jaworzno na sparingu

  W dniu 8 listopada w środę na sali gdzie  funkcjonuje SOS  Andrychów odbył się sparing. Był dobrym momentem na ocenę poszczególnych zawodników gdyż każdy rozegrał co najmniej 3 sety.  więcej »

 • Vladimir Grbić w S.O.S. na Ursynowie!

  11.11.2017
  Vladimir Grbić w S.O.S. na Ursynowie!

  Vladimir Grbić - mistrz olimpijski z roku 2000 r. i mistrz Europy z roku 2001, który rozegrał ponad 300 meczów w reprezentacji Serbii, odwiedził byłe Gimnazjum 92 na Ursynowie (obecnie Szkoła Podstawowa nr 303).  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice