Wokół S.O.S.


 • Czas na podsumowanie

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Czas na podsumowanie

  Finałowy Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych rozegrany w dniach 19 – 21 czerwca 2013 roku w Częstochowie był okazją nie tylko do obserwacji wyróżniającej się młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych. Był to również czas na podsumowanie pierwszego roku S.O.S. oraz wytyczenie zadań na kolejny rok szkolny.  O tym wszystkim w rozmowie z Waldemarem Wspaniałym – szefem projektu S.O.S.   więcej »

 • Szkolimy innych i samego siebie

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Szkolimy innych i samego siebie

  Siatkarskie Ośrodki Szkolne stały się nie tylko kuźnią talentów z udziałem młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ale często również miejscem pracy uzdolnionych młodych trenerów. O Turnieju Talentów, zaangażowaniu podopiecznych w sportowej rywalizacji ale również o pomysłach na samokształcenie w rozmowie z Konradem Copem – trenerem reprezentacji regionalnej S.O.S. więcej »

 • Siatkarskie przyjaźnie

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Siatkarskie przyjaźnie

  Turnieje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych to okazja nie tylko do zaprezentowania swoich talentów. To również okazja do zawierania nowych znajomości a często i przyjaźni. O siatkówce i przyjaźniach w rozmowie  video z udziałem Soni Frendrich, Magdaleny Ociepy, Bartosza Kowalczyka - uczestnikami finałowego Turnieju Talentów S.O.S. w Częstochowie. więcej »

 • Grzegorz Wagner o Turnieju Talentów i Programie S.O.S.

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Grzegorz Wagner o Turnieju Talentów i Programie S.O.S.

  O turnieju, systemie szkolenia i uczestnikach projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w rozmowie z Grzegorzem Wagnerem – koordynatorem regionalnym. więcej »

 • Zobaczmy to jeszcze raz... video z Turnieju Finałowego Talentów S.O.S.

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Zobaczmy to jeszcze raz... video z Turnieju Finałowego Talentów S.O.S.

  I Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych już za nami. Rozegrany w dniach 19 – 21 czerwca 2013 roku w Częstochowie był okazją nie tylko do obserwacji wyróżniającej się młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych. Był to również czas na podsumowanie pierwszego roku S.O.S. oraz wytyczenie zadań na kolejny rok szkolny. Zapraszamy na krótką video relację z Turnieju. więcej »

 • Lekarz w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Lekarz w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych

  W projekcie S.O.S. zapewniona jest pomoc medyczna uczennicom i uczniom zarówno ze strony lekarza jak i fizjoterapeuty.  Zapraszamy do obejrzenia video-rozmowy z dr Wojciechem Rychlem – lekarzem Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w województwie śląskim.  więcej »

 • I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. za nami

  21.06.20133 wypowiedzi
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. za nami

  W dniach 19-21 czerwca w Częstochowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. Podczas zawodów pojawiło się wielu wyśmienitych gości, a wszyscy uczestnicy do domów powrócili zadowoleni i z pamiątkowymi medalami.  więcej »

 • Dawid Wiczkowski: to był udany sezon

  21.06.2013
  Dawid Wiczkowski: to był udany sezon

  W Częstochowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. W zawodach rywalizowały uczennice i uczniowie gimnazjów i liceów – reprezentacje czterech regionów (północ, południe, wschód i zachód). więcej »

 • List Prezesa PZPS do Uczestników I Turnieju Talentów S.O.S

  21.06.2013
  List Prezesa PZPS do Uczestników I Turnieju Talentów S.O.S

  Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Mirosław Przedpełski skierował do młodzieży uczestniczącej w I Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych specjalny list. więcej »

 • Andrzej Peć: Siatkarskie Ośrodki Szkolne to super projekt

  21.06.2013
  Andrzej Peć: Siatkarskie Ośrodki Szkolne to super projekt

  W Częstochowie rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. Najlepsze 12-stki reprezentują swój region na I Ogólnopolskim Turnieju Talentów S.O.S. Na turnieju obecny był trener reprezentacji żeńskiej reprezentacji młodzieżowej Andrzej Peć. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice