Vladimir Grbić w S.O.S. na Ursynowie!

Vladimir Grbić - mistrz olimpijski z roku 2000 r. i mistrz Europy z roku 2001, który rozegrał ponad 300 meczów w reprezentacji Serbii,  odwiedził byłe Gimnazjum 92 na Ursynowie (obecnie Szkoła Podstawowa nr 303). 

Jeden z najlepszych siatkarzy przełomu XX i XXI wieku opowiedział o swojej sportowej drodze do sukcesu podkreślając znaczenie wartości i pasji w życiu. Poruszał również kwestie dotyczące zdrowego trybu życia i uprawiania sportu. Następnie obserwował pokazowy set rozegrany pomiędzy siatkarkami z S.O.S. przy Gimnazjum nr 92 w Warszawie (obecnie SP 303) a 7 klasą siatkarską chłopców z SP 303.

Vladimir Grbić  jest obecnie członkiem komisji FIVB do rozwoju siatkówki na świecie. Jego wizytę w Polsce organizują Fundacja Edukacja z Wartościami, Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki (All-Star Volley) oraz Poseł na Sejm RP, Członek Komisji Kultury Fizycznej  Sportu i Turystyki Grzegorz Matusiak, w ramach promocji programu rozwoju dzieci i młodzieży „Graj o siebie”

Organizatorem spotkania byli Urząd Dzielnicy Ursynów reprezentowany przez Burmistrza Roberta Kempę i Zastępcę Burmistrza Antoniego Pomianowskiego oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 303 w Warszawie Mariusza Karczewskiego.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice