SOS. LO Kęty w ćwierćfinale mistrzostw Polski

W dniach 14-16.02.2014 r. w Andrychowie rozegrany został Finałowy Turniej o Mistrzostwo Małopolski Juniorów. W turnieju tym uczestniczyło 6 zespołów, po 3 najlepsze drużyny z małopolski zachodniej i wschodniej wyłonione w rundzie zasadniczej rozgrywek.

Do finałów wojewódzkich z małopolski wschodniej awans uzyskały drużyny LKS Bobowa, MKS Ryglice oraz GKPS Gorlice, a z małopolski zachodniej gospodarz turnieju MKS Andrychów, WKS Wawel Kraków oraz uczniowie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego LO Kęty którzy reprezentowali UMKS Kęczanin Kęty.

W wyniku przeprowadzonych rozgrywek  Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Kęczanin w składzie z uczniami SOS. LO Kęty zdobył brązowy medal ustępując gospodarzom MKS Andrychów - medal złoty oraz WKS Wawel  Kraków - medal srebrny.

W ślady swoich starszych kolegów poszli uczniowie klasy I Liceum Ogólnokształcącego  SOS w Kętach którzy w finałowych rozgrywkach województwa małopolskiego rozgrywanych w dniach 21.02 – 23.02.2014 r.  w Kętach zajęli również  III miejsce.

Medale, puchary oraz statuetki dla najlepszych zawodników wręczał były reprezentant Polski w siatkówce Marcin Prus. Dziękujemy.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Małopolski w kategorii kadetów:
I  Dunajec MPW Nowy Sącz
II KS Dalin Myślenice
III UMKS Kęczanin SOS. LO Kęty

Medaliści mistrzostw województwa małopolskiego uzyskali awans do Ćwierćfinałów  Mistrzostw  Polski w rozgrywkach młodzieżowych.

GRATULUJEMY, ŻYCZYMY POWODZENIA W DALSZYCH ROZGRYWKACH!