SERwuj z Nami II. Węgrowska Akademia z Hochlandem

W dniu 24 maja w obiektach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie Akademia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych podsumowała sezon 2017/2018. Akademia finansowana jest ze środków powiatu węgrowskiego i sponsoruje pracę nauczycieli w czterech miejscowościach. 

Ponad 140 uczennic z pięciu szkół z Korytnicy, Miedznej, Łochowa i Węgrowa w kolorowych koszulkach ufundowanych przez sponsora turniejów firmę Hochland rywalizowały w duchu fair play, w czterech kategoriach wiekowych. Uroczystość zamknięcia turnieju dokonała pani Halina Ulińska – Wicestarosta, gospodarz imprezy – dyrektor szkoły pan Jacek Nowotniak, pan Jerzy Mrozowski – dyrektor zakładu Hochland w Węgrowie.

Zaproszeni goście wręczali medale ufundowane przez Burmistrza Miasta następującym drużynom:

W kategorii dwójek:

grupa A : Miedzna II, Miedzna III, Łochów III,

grupa B: Miedzna I, Miedzna IV, Korytnica.

W kategorii trójki:

Grupa A: Węgrów II, Korytnica, Łochów I

Grupa B: Miedzna, Węgrów I, Węgrów III

W kategorii szóstki szkoły podstawowe:

Węgrów I, Węgrów II, Miedzna

W kategorii szóstki gimnazja:

Węgrów I, Węgrów II, Miedzna

Każdy z uczestników otrzymał zdrową żywność czyli sery produkowane w węgrowskich zakładach Hochland.

Świetnie w roli sędziów spisały się jak zwykle podopieczne z naszego ośrodka, uczennice z pierwszej, drugiej klasy II Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Węgrowie. 

A nad organizacją i przebiegiem turnieju czuwały trenerki Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w ZSP im Jana Kochanowskiego w Węgrowie, panie: Barbara Murawska, Monika Skórka i Małgorzata Kozieł.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice