Złoci medaliści Warszawskiej Olimpiady Młodzieży SOS. z Gimnazjum nr 48

W kwietniu 2016 r. odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Mistrzostwa rozegrane zostały na trzech boiskach: Gimnazjum nr 39 przy ul. Hożej (Śródmieście) – eliminacje i ćwierćfinały, Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy (Wola) - eliminacje i ćwierćfinały i hali OSiR przy ul. Polnej – półfinały, i finały.

Fantastycznie spisała się ekipa Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego naszego gimnazjum , która w wielkim stylu odniosła piękny sukces i zdobyła tytuł Mistrzów Warszawy. W finale pokonali Gimnazjum z Ursynowa 2-0 (19 i 20).

W finale naszym zawodnikom kibicowała Dyrektor Gimnazjum nr 48 – Marzena Małaszkiewicz oraz uczniowie tej szkoły.

Złote medale wręczył Przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i woj. Mazowieckiego Pan Jan Dorosiewicz.