OOM 2018 KALISZ - IV MIEJSCE

"Jeśli marzysz o czymś, myślisz o czymś, to jest to twoje marzenie. Jeżeli wszyscy będziemy marzyć o tym samym, to może się ono spełnić." 

Była radość, były łzy. Ten wspólny czas niech zostanie w naszych sercach. 

Chciałbym podziękować Marcinom Orlikowi i Patykowi za wkład pracy w przygotowanie zespołu do tego turnieju i prowadzenie go z pełnym profesjonalizmem. Paulinie Gorwie naszej fizjoterapeutce za pełne poświęcenie w utrzymaniu w zdrowiu dziewcząt, naszemu statystykowi Nikolasowi Przybylskiemu za trafne analizy, rodzicom za wsparcie, wszystkim prezesom klubów i trenerom zawodniczek, które wystąpiły na OOM i tym także, które brały udział w przygotowaniach bo to też wasz sukces. 

Na koniec dziękuję mojemu koledze Trenerowi Danielowi Przybylskiemu i jego teraz już II ligowemu zespołowi za wspólne treningi i pomoc w przygotowaniach. Dawno nie byłem tak szczęśliwy widząc wielkopolską reprezentację w grze. Dziewczęta dałyście nam wiele radości. 

Wielkie DZIĘKI.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice