SIATKARKI „SZÓSTKI” I SOS. WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA MŁODZICZEK

• Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniach 25-26.03.2017 r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się IV Turniej o Mistrzostwo Województwa Młodziczek w piłce siatkowej. W turnieju uczestniczyło 18 zespołów.

Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki”  uczennice PG Nr 5 i SOS w Białej Podlaskiej, które zajmując II miejsce w IV Turnieju zapewniły sobie srebrny  medal w Mistrzostwach Województwa Młodziczek.

Dziewczęta w eliminacjach pokonały: MKS II LO/Tempo Chełm 2:0, UKS 9 Puławy 2:0, UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0, w półfinale wygrały z TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0, w finale po bardzo dobrym meczu przegrały 2:0 z UKS Remis Świdnik.

Przed  siatkarkami „Szóstki” – uczennicami SOS. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodziczek, który odbędzie się w dniach 21-23.04.2017 r. w Aleksandrowie Łódzkim.