Jarosław brązowym medalistą Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-23

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Siatkarki San-Pajdy Jarosław uczestniczyły w rozgrywkach Finału Mistrzostw Polski do lat 23. 

W meczu półfinałowym przeciwnikami popularnych Biszkoptów były gospodynie, Legionovia Legionowo występująca na co dzień w Orlen Lidze. Podopieczne trenera Pajdy musiały uznać wyższość doświadczonych rywalek ulegając 0:3 w całym meczu. 

W walce o brązowy medal po drugiej stronie siatki stanął zespół AZS AWF Warszawy, który w tym sezonie walczył będzie o awans do I ligi kobiet. Jednak to nie powstrzymało zespołu z Jarosławia w walce o miejsce na podium. 

Świetna gra we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła oraz determinacja przyczyniła do się wygranej 3:0. MVP spotkania wybrano Izabelę Wisz (San- Pajda Jarosław). Jest to pierwszy medal zespołu z Jarosławia w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski.

San- Pajda Jarosław : M.Trojnar, P. Chmielarczyk, K. Saj , I. Wisz, K. Chmielewska, G. Macek, K. Stepko, E. Brzezińska, P. Kłuś, P. Magierowska, D. Lonc.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice