Czy wiesz, że ... w 1976 roku męska reprezentacja zdobyła złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Montrealu.

Turniej miedzynarodowy w Rzeszowie z udziałem SOS

SOS Gimnazjum nr 7,  UKS TKKF Siódemka oraz MOS Rzeszów w dniach 10-11.05.2014r byli organizatorami IX Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa.

10.    MOS Wola Warszawa

Drużyna zostały podzielone na dwie grupy, w pierwszy dzień  rozegrano mecze w grupach systemem każdy z każdym.  W niedzielę zostały rozegrane półfinały i mecze o miejsca.

10.    SOS G7 Rzeszów II

Każda drużyna otrzymała dyplom puchary oraz nagrody rzeczowe. Zostali również przyznane nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników turnieju. Najlepszym rozgrywającym został zawodnik SOS G 7 Rzeszów Karol Rzegocki, MVP Turnieju Radosław Kij AKS Rzeszów.
Trenerzy zastali uhonorowani okolicznościowymi medalami ufundowanymi przez Posła na Sejm Rzeczpospolitej Tomasza Kamińskiego. Puchary  ufundował Prezydent Miasta Rzeszowa oraz  Wojewoda Podkarpacki.