Czy wiesz, że ... reprezentacja kobiet czterokrotnie zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Europy (’50 Sofia, ‘51 Paryż, ’63 Constanca, ’67 Izmir).

Turniej Andrzejkowy w Andrychowie

• Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniu 28 listopada 2015r. na hali sportowej gimnazjum nr 1 w Andrychowie odbył się już XVIII Turniej Andrzejkowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie. Szkoła sp2 w Andrychowie wchodzi w skład Andrychowskiej Akademii Siatkówki i został wsparty przez SOS. Andrychów.

Turniej został uroczyście otwarty przez władze naszego miasta: Pana Burmistrza Andrychowa - Tomasza Żaka, Pana Przewodniczącego Rady Miejskiej - Romana Babskiego oraz Panią Dyrektor Szkoły SP 2- Elżbietę Górską - Zborowską. Na hali gimnazjum nr 1 odbył się turniej ,, trójek mieszanych" w mini piłce siatkowej. W turnieju brały udział drużyny ze szkół: SP Sułkowice Łęg-2 drużyny, SP 4 Andrychów- 8 drużyn, SP 2 Andrychów -7 drużyn.

Wyniki:

I miejsce: SP 4 -drużyna I w składzie: Łucja Lubera, Wiktoria Koim, Bartosz Fijałek,

II miejsce: SP 2-drużyna I w składzie: Natalia Zdrada, Mateusz Mizera, Kamil Bodzek,

III miejsce: SP 4- drużyna IV w składzie: Emilia Kobiela, Jakub Budka, Aleksander Mikołajko.

Uczniowie otrzymali dyplomy, medale, puchary, piłkę siatkową oraz w przerwie mogli się posilić się jedzeniem i piciem.