Kolejne turnieje Andrychowskiej Akademii Siatkówki

W  sobotę 26 września na hali sportowej SP 4 Andrychów odbył się I Jesienny Turniej "3" siatkarskich dziewcząt organizowany przez MKS Andrychów i Andrychowską  Akademią Siatkówki. Wzięły w nim udział 22 zespoły z Małopolski oraz Śląska. Na parkiecie rywalizowały zespoły z Maratonu Krzeszowice, MKS-u Wieliczki, Setbolu Oświęcim, PMOS-u Chrzanów, PMOS-u Libiąż, Tenczynka, MOSiR-u Łaziska Górne i duża grupa dziewcząt trenujących w MKS Andrychów.

Drużyny podzielono na pięć grup, w których rozegrano mecze eliminacyjne. Następna tura zawodów to pojedynki o miejsce w turnieju.
Drużyny z Wieliczki z tegorocznymi Mistrzyniami Polski w  kategorii "2" siatkarskich   zdominowały zawody i ostatecznie zajęły I i II miejsce. My natomiast w pojedynku z drużyną  z Setbola Oświęcim zdecydowanie wygrałyśmy i uplasowałyśmy się na III miejscu.

Brązowy medal zdobyła drużyna MKS1 w składzie  Martyna Matlak, Julia Stokłosa, Oliwia Guzdek.