Zapraszamy na XX Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek w Rawie Mazowieckiej!

Uprzejmie informuję, że w dniach 29-30 XII 2018 r. w Rawie Mazowieckiej odbędzie się XX Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek o „Puchar Przewodniczącej Rady Powiatu” z udziałem 12 czołowych zespołów z Polski i zagranicy. Jest to jeden z największych turniejów w Polsce, a największy w województwie łódzkim. W tym roku miałem ponad 20 zgłoszeń, wysoki poziom sportowy i organizacyjny sprawia, że wszyscy chcą przyjeżdżać do Rawy. Przynajmniej 5-6 zespołów biorących udział w turnieju w Rawie wiosną walczy o mistrzostwo Polski w danej kategorii wiekowej. Wiele zawodniczek uczestniczących w tym turnieju obecnie zasila kluby LSK, I i II Ligi. Współorganizatorem turnieju jest  ŁSZS.

W związku z tym, że jest to XX jubileuszowy turniej zostanie przyznanych dużo nagród rzeczowych dla zespołów i bardzo dużo cennych nagród dla wyróżnionych zawodniczek, również planowane są suweniry dla trenerów oraz niespodzianki dla kibiców. Pula nagród przekracza w tym roku 18.000 zł. Do Rawy przyjeżdża cała czołówka najlepszych zespołów w Polsce, a będą to: SMS Police, MOS Wola, Energetyk Poznań I, Tauras Kowno, Sparta Warszawa, Legionovia, Pałac Bydgoszcz, Elita Volley Kraków, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Volley Wrocław, Budowlani Łódź, MOS Wieliczka. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej, Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi oraz dla wielu sponsorów.

Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki w ostatni weekend grudnia na wspaniałe widowisko siatkarskie.

                                                                                                               Krzysztof Gawot


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice