RTNO POŁUDNIE RZESZÓW 2019 - WYNIKI

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Od piątku do niedzieli w Rzeszowie (region Południe) rozegrany został Regionalny Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt i chłopców.

Turnieje RTNO stanowią element naboru uzdolnionej młodzieży do Niepublicznych Szkół Mistrzostwa Sportowego PZPS w Spale i Szczyrku w kontekście szkolenia przyszłych reprezentantek i reprezentantów Polski w kategorii seniora.

Celem turniejów RTNO jest wybór kandydatek i kandydatów do Reprezentacji Regionalnych Kadr Nadziei Olimpijskich dziewcząt i chłopców.

Pierwszego dnia (piątek) od godz. 15.00 do 19.00 zaplanowane były treningi. Drugiego dnia (sobota) od 8.15 do 9.45 odbyły się testy sprawnościowe/próby/pomiary. W godzinach 10.30 – 20.00 rozegrane zostały mecze z przerwą obiadową (13.30 – 15.30).

W niedzielę w trzecim dniu RTNO od 9.00 rozegrano dwa ostatnie mecze. Po zakończeniu ostatniego z nich zamknięto turniej, wręczono nominacje do Reprezentacji Regionu. 

Region Wschód: Lubelskie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie
Region Północ: Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie
Region Południe: Łódzkie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie
Region Zachód: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie

Od 9 do 11 czerwca w Spale (chłopcy) oraz od 12 do 14 czerwca w Szczyrku (dziewczęta) rozegrane zostaną Ogólnopolskie, Turnieje Kadr Nadziei Olimpijskich. Wystąpią w nich reprezentacje regionów.

Źródło: PZPS.PL/Eugeniusz Andrejuk/Jacek Sitarek

Poniżej przedstawiamy wyniki turniejowych zmagań. Zapraszamy do przeanalizowania poczynań młodych sportowców.DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice