SPS Volley Piła startuje z projektem mini siatkówki

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Czy w mini siatkówkę może grać całe miasto? Klub SPS Volley Piła chce przekonać, że tak i zaczyna od ...połowy miasta. Projekt, który wystartował w środę, obejmuje bowiem aż pięć pilskich szkół podstawowych - SP nr 2, SP nr 3, SP nr 5, SP nr 6 i SP nr 11. Warto wspomnieć, że dwie szkoły uczestniczące w tym projekcie - SP nr 2 i SP nr 5 to Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Zajęcia poprowadzą dla nich nauczyciele z tych pięciu szkół: Tomasz Idzikowski, Katarzyna Bielawska, Piotr Idzikowski, Magdalena Szwagierczak, Dorota Zaleska, Karolina Cierpicka.

Projekt w liczbach? Pięć pilskich szkół podstawowych, sześciu nauczycieli - trenerów, 70 młodych siatkarek i jeden klub - tak wygląda wielki projekt mini siatkówki SPS Volley Piła. Inauguracja odbyła się w środę w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile. Impreza rozpoczęła się wspólną rozgrzewką z kadetkami i juniorkami SPS, a potem przyszedł czas na pierwsze mecze.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice