Wywiady


 • Piotr Robakowski: Dzięki S.O.S. mamy większe możliwości treningowe

  10.10.2013
  Piotr Robakowski: Dzięki S.O.S. mamy większe możliwości treningowe

  Uczniowie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Krotoszyna wygrali tegoroczną edycję turnieju Orlik Volleymania. W finale pokonali warszawski MOS 2:1.  więcej »

 • Maria Mróz: S.O.S. to jest super rozwiązanie

  30.09.2013
  Maria Mróz: S.O.S. to jest super rozwiązanie

  Drugie miejsce w turnieju ORLIK VOLLEYMANIA w kategorii dziewcząt wywalczyły zawodniczki Gedanii Gdańsk. – Cieszymy się ogromnie ze srebrnych medali chociaż muszę przyznać, że mały niedosyt pozostaje – powiedziała po finałowym meczu trenerka Gedanii Maria Mróz.  więcej »

 • Krzysztof Ośliślok: pozytywny kop do ciężkiej pracy

  28.09.2013
  Krzysztof Ośliślok: pozytywny kop do ciężkiej pracy

  Brązowy medal w zakończonym w piątek turnieju finałowym Orlik Volleymania w Poznaniu, zdobyły zawodniczki OPP Gimnazjum Nr 1 z Kołobrzegu. – To dla nas duży sukces – przyznał trener Krzysztof Ośliślok. więcej »

 • Andrzej Potoniec: ciężka praca dała efekt

  28.09.2013
  Andrzej Potoniec: ciężka praca dała efekt

  W piątek w Poznaniu odbył się finał turnieju Orlik Volleymania w kategorii dziewcząt. Najlepsze okazały się zawodniczki STS Sandecji Nowy Sącz. – Trenujemy razem od dwóch lat. Bardzo się cieszę, że udało nam się zwyciężyć – powiedział trener wygranego zespołu Andrzej Potoniec.  więcej »

 • Stanisław Gościniak: Mamy młodzież, z którą możemy wiązać nadzieje na przyszłość

  19.07.2013
  Stanisław Gościniak: Mamy młodzież, z którą możemy wiązać nadzieje na przyszłość

  Za nami rok funkcjonowania  Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i czas na podsumowania dotychczasowej pracy. O głos w tej sprawie poprosiliśmy mistrza świata Stanisława Gościniaka.  więcej »

 • Kreuję trendy w szkolnictwie

  28.06.2013
  Kreuję trendy w szkolnictwie

  Dyrektor Publicznego Gimnazjum nr im. Jana Pawła II w Ząbkach, nauczyciel dyplomowany, Prezes klubu MUKS Huragan Wołomin, wiceprezes w Mazowiecko Warszawskim Związku Piłki Siatkowej, były siatkarz, autor publikacji. więcej »

 • Po prostu robię swoje

  26.06.2013
  Po prostu robię swoje

  Osiągnął jeden z największych sukcesów w siatkówce młodzieżowej w ostatnich latach. Ludzie o nim mówią skromny, rzetelny i całkowicie oddany swojej pracy. Jeden z najlepszych trenerów w Polsce. Grzegorz Kosatka, trener mistrzyń Europy kadetek,  specjalnie dla Młodzieżowej Akademii  Siatkówki. więcej »

 • Rozmowa z Krzysztofem Marszalikiem

  25.04.2013
  Rozmowa z Krzysztofem Marszalikiem

  Nauczyciel, pasjonat, organizator – człowiek siatkarskiej orkiestry. Bezgranicznie oddany jego ukochanej dyscyplinie. To właśnie Krzysztof Marszalik pokazuje wszystkim, że nawet w niewielkiej miejscowości siatkówka może być ważną częścią życia dzieci i dorosłych. więcej »

 • Doug Beal - Współpraca przede wszystkim

  Doug Beal - Współpraca przede wszystkim

  Dzisiaj, w meczach rozgrywanych na najwyższych szczeblach, zarówno przez kobiety jak i mężczyzn, różnice między drużynami z czołówki są minimalne, jak nigdy przedtem. Jak nigdy dotąd ważne jest również, by zawodnicy możliwie często grali na maksimum swoich możliwości – o przygotowaniu siatkarzy do turniejów, o roli pieniędzy w siatkówce i o wielu innych aspektach związanych z tą dyscypliną sportu opowiada legenda światowej siatkówki, były zawodnik i trener, członek Galerii Sław – Doug Beal. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice