Wokół S.O.S.


 • Lekarz w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Lekarz w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych

  W projekcie S.O.S. zapewniona jest pomoc medyczna uczennicom i uczniom zarówno ze strony lekarza jak i fizjoterapeuty.  Zapraszamy do obejrzenia video-rozmowy z dr Wojciechem Rychlem – lekarzem Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w województwie śląskim.  więcej »

 • I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. za nami

  21.06.20133 wypowiedzi
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. za nami

  W dniach 19-21 czerwca w Częstochowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. Podczas zawodów pojawiło się wielu wyśmienitych gości, a wszyscy uczestnicy do domów powrócili zadowoleni i z pamiątkowymi medalami.  więcej »

 • Dawid Wiczkowski: to był udany sezon

  21.06.2013
  Dawid Wiczkowski: to był udany sezon

  W Częstochowie odbył się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. W zawodach rywalizowały uczennice i uczniowie gimnazjów i liceów – reprezentacje czterech regionów (północ, południe, wschód i zachód). więcej »

 • List Prezesa PZPS do Uczestników I Turnieju Talentów S.O.S

  21.06.2013
  List Prezesa PZPS do Uczestników I Turnieju Talentów S.O.S

  Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Mirosław Przedpełski skierował do młodzieży uczestniczącej w I Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych specjalny list. więcej »

 • Andrzej Peć: Siatkarskie Ośrodki Szkolne to super projekt

  21.06.2013
  Andrzej Peć: Siatkarskie Ośrodki Szkolne to super projekt

  W Częstochowie rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. Najlepsze 12-stki reprezentują swój region na I Ogólnopolskim Turnieju Talentów S.O.S. Na turnieju obecny był trener reprezentacji żeńskiej reprezentacji młodzieżowej Andrzej Peć. więcej »

 • Rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S.

  20.06.2013
   Rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S.

  W Częstochowie rozpoczął się I Ogólnopolski Turniej Talentów S.O.S. W zawodach rywalizują uczennice i uczniowie gimnazjów i liceów – reprezentacje czterech regionów (północ, południe, wschód i zachód). więcej »

 • Spotkanie siatkarskich talentów w Częstochowie

  17.06.2013
  Spotkanie siatkarskich talentów w Częstochowie

  W dniach 19 – 21 czerwca 2013 roku stolicą siatkarskiej młodzieży uczącej się w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych będzie Częstochowa. W nowoczesnej hali „Częstochowa” spotkają się talenty siatkarskie z gimnazjów i liceów tworzących reprezentacje regionalne.  więcej »

 • Siatkarski Ośrodek Szkolny z Wołomina drugi w Pucharze Metra

  13.06.2013
  Siatkarski Ośrodek Szkolny z Wołomina drugi w Pucharze Metra

  Podczas XVIII Międzynarodowego Turnieju Młodzików w Piłce Siatkowej o Puchar Przechodni Klub Sportowy  Metro Warszawa zwyciężył przed Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym Wołomin i TS Volley Rybnik. Turniej został rozegrany w dniach 7 - 9 czerwca br. w stołecznej Arenie Ursynów.  więcej »

 • Święto siatkówki młodzieżowej w Ełku

  29.05.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Święto siatkówki młodzieżowej w Ełku

  Ponad 70 zawodników zrzeszonych w Szkolnych Ośrodkach Siatkarskich (S.O.S.) wzięło udział w I Ełckim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców pod honorowym patronatem Posła na Sejm Pawła Papke i Prezydenta Miasta Ełk Tomasza Andrukiewicza. więcej »

 • Najlepsi z najlepszych

  24.05.2013
  Najlepsi z najlepszych

  Półfinały I Ogólnopolskiego Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dobiegły końca. Mieliśmy w nich wszystko to, co najpiękniejsze w sporcie – rywalizację, wysoki poziom gry oraz emocje. Najważniejsze jednak, że w gronie wyselekcjonowanych zawodników mogą być przyszłe gwiazdy polskiej siatkówki.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice