Wokół S.O.S.


 • Kampy dziewcząt z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  25.07.2013
  Kampy dziewcząt z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  Kolejny raz w okresie tegorocznych wakacji teren Centrum Sportu i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej k/Rzeszowa rozbrzmiewa gwarem młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych prowadzących Siatkarskie Ośrodki Szkolne. więcej »

 • Festiwal filmów szkoleniowych Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  24.07.2013
  Festiwal filmów szkoleniowych Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  24 lipca 2013 roku stał się ważną datą dla wszystkich osób zaangażowanych w realizację projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych prowadzonego przez Polski Związek Piłki Siatkowej i Ministerstwo Sportu i Turystyki.  więcej »

 • W biurze S.O.S nie ma wakacji

  21.07.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  W biurze S.O.S nie ma wakacji

  10 lipca zakończył się w Kielnarowej camp dla utalentowanych chłopców z klas gimnazjalnych i licealnych z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Oprócz prowadzenia treningów trenerzy S.O.S. oraz wybrani uczniowie uczestniczyli w sesjach filmowych związanych z przygotowaniem cyklu filmów szkoleniowych. więcej »

 • Teraz czas dla dziewcząt

  19.07.2013
  Teraz czas dla dziewcząt

  Po zakończonym niedawno kampie dla chłopców za kilka dni 23 lipca przyjdzie czas na inaugurację obozu szkoleniowego dla dziewcząt z gimnazjów i liceów prowadzących Siatkarskie Ośrodki Szkolne. więcej »

 • Pozdrowienia z kampów

  10.07.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Pozdrowienia z kampów

  W dniach 29.06-10.07 w Kielnarowej uczestniczyliśmy w obozie sportowym Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Dwudziestu chłopców z czterech województw Mazowieckiego, Lubelskiego, Podlaskiego i Warmińsko Mazurskiego reprezentowało makroregion wschodni.  więcej »

 • Marek Karbarz wśród młodzieży

  07.07.2013
  Marek Karbarz wśród młodzieży

  Marek Karbarz – mistrz świata z Meksyku i mistrz olimpijski z Montrealu w niedzielne przedpołudnie 7 lipca 2013 roku był gościem obozu szkoleniowego uczniów klas gimnazjalnych i licealnych z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Na zgrupowaniu w Kielnarowej k/Rzeszowa przebywają najbardziej uzdolnieni młodzi siatkarze wyselekcjonowani w czasie rozgrywek S.O.S. uwieńczonych czerwcowym finałem w Częstochowie. więcej »

 • Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  05.07.2013
  Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  W dniach 29 czerwca do 10 lipca 2013 roku w Centrum Turystyki i Rekreacji WSiZ w Kielnarowej na Podkarpaciu odbywają się pierwsze w historii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych „Kampy”. W zgrupowaniu uczestniczy 100 najzdolniejszych zawodników wybranych z 4 regionów Polski, którzy podzieleni na grupy szlifują swoje umiejętności w technice przyjęcia i rozegrania.  więcej »

 • Zakończenie roku siatkarskiego w lubelskim Gimnazjum nr 5

  30.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Zakończenie roku siatkarskiego w lubelskim Gimnazjum nr 5

  28 czerwca 2013 roku w lubelskim Gimnazjum nr 5 siatkarska młodzież uczestnicząca w systemie szkolenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu pierwszego roku szkolnego w województwie lubelskim.  Gościem uroczystości była Pani Joanna Mucha – minister Sportu i Turystyki. Reportaż filmowy pokazuje dobrą atmosferę jaka towarzyszyła temu wydarzeniu. więcej »

 • Życzenia Pani Minister Joanny Muchy dla uczennic i uczniów S.O.S.

  29.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Życzenia Pani Minister Joanny Muchy dla uczennic i uczniów S.O.S.

  28 czerwca 2013 roku był szczególnym dniem dla Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z województwa lubelskiego. W wojewódzkiej  uroczystości zakończenia I roku szkolenia siatkarskiej młodzieży,  odbywającej się w Gimnazjum nr 5, uczestniczyła Pani Joanna Mucha - Minister Sportu i Turystyki. Po zakończeniu części oficjalnej uroczystości Pani Minister skierowała specjalne życzenia dla uczennic  i uczniów ze 128 szkół S.O.S. w całej Polsce. więcej »

 • Czas na podsumowanie

  25.06.2013
  • Publikacja posiada materiał video
  Czas na podsumowanie

  Finałowy Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych rozegrany w dniach 19 – 21 czerwca 2013 roku w Częstochowie był okazją nie tylko do obserwacji wyróżniającej się młodzieży ze szkół gimnazjalnych i licealnych. Był to również czas na podsumowanie pierwszego roku S.O.S. oraz wytyczenie zadań na kolejny rok szkolny.  O tym wszystkim w rozmowie z Waldemarem Wspaniałym – szefem projektu S.O.S.   więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice