Wokół S.O.S.


 • Konferencja szkoleniowa S.O.S. w Zielonej Górze

  22.11.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Konferencja szkoleniowa S.O.S. w Zielonej Górze

  W dniu 21 listopada 2913 roku w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym  przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze odbyła się Konferencja szkoleniowa dla nauczycieli wychowania fizycznego w ramach „Programu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej” więcej »

 • Lekcja pokazowa klas S.O.S z Nakła nad Notecią

  21.11.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Lekcja pokazowa klas S.O.S z Nakła nad Notecią

  W dniu 19.11.2013 nauczyciele z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z Nakła nad Notecią  przeprowadzili lekcję pokazową w gimnazjum im. Polskich Noblistów w Więcborku. W zajęciach uczestniczyła liczna grupa uczennic i uczniów klas sportowych gimnazjum w Więcborku oraz przedstawiciele klas S.O.S z Nakła nad Notecią. więcej »

 • Turniej S.O.S. szkół ponadgimnazjalnych w Nysie

  21.11.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turniej S.O.S. szkół ponadgimnazjalnych w Nysie

  W dniu 08.11.2013 r. w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie odbył się turniej piłki siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Wzięły w nim udział cztery zespoły z Nysy oraz Kędzierzyna-Koźla – łącznie 50 zawodników. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem. więcej »

 • Turnieje S.O.S. województwa podlaskiego zakończone

  21.11.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turnieje S.O.S. województwa podlaskiego zakończone

  Zakończyły się turnieje S.O.S. województwa podlaskiego. Od 08.10.2013 do 18.11.2013 r. odbyły się 4 turnieje, w których udział wzięli zawodnicy i zawodniczki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z terenu województwa podlaskiego. więcej »

 • Świętokrzyski Mini Volley Cup

  21.11.2013
  Świętokrzyski Mini Volley Cup

  Świętokrzyska Akademia Mini Volley Cup sprzyja popularyzacji siatkówki. W środę 6 listopada i w piątek 8 listopada zostały rozegrane pierwsze turnieje grupy żółtej. W turniejach uczestniczyło w sumie 79 zespołów w 8 kategoriach. więcej »

 • „Mały”, ale „Wielki”

  20.11.2013
  „Mały”, ale „Wielki”

  Mówili o nim, że gdyby miał 10 centymetrów więcej, byłby najlepszym siatkarzem na świecie. Jednak mimo swych 180 centymetrów wzrostu uważany był za jednego z najwybitniejszych zawodników na swojej pozycji. Mija 13 lat, odkąd nie ma z nami Wiesława Gawłowskiego więcej »

 • Siatkarskie Ośrodki Szkolne po roku – znamy wiele odpowiedzi

  15.11.20131 wypowiedź
  Siatkarskie Ośrodki Szkolne po roku – znamy wiele odpowiedzi

  Siatkarskie Ośrodki Szkolne mają już za sobą pierwszy rok działalności. To, co było trudne do wyobrażenia, stało się faktem: 4,5 tys. młodzieży i 350 nauczycieli zaangażowanych w jeden ogólnopolski projekt i pracujących według jednego zunifikowanego programu. To liczby przemawiające do wyobraźni. więcej »

 • Wiesław Gawłowski patronem Turniejów Talentów S.O.S.

  14.11.2013
  Wiesław Gawłowski patronem Turniejów Talentów S.O.S.

  Podczas ostatniego posiedzenia Prezydium Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej na wniosek Waldemara Wspaniałego, szefa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych jednogłośnie przyjęło uchwalę o nadaniu corocznym Turniejom Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych imienia Wiesława Gawłowskiego. więcej »

 • Podkarpacki turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  13.11.2013
  Podkarpacki turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  W dniach 10-11.11.2013 r. w historycznej hali „ROSiR” w Rzeszowie odbył się wojewódzki turniej gimnazjalny chłopców z klas trzecich. W zawodach udział wzięli uczniowie z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z Ropczyc, Rzeszowa oraz zaproszeni uczniowie z Gimnazjum Sportowego z Rzeszowa. więcej »

 • Turniej S.O.S. województwa lubuskiego

  12.11.2013
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Turniej S.O.S. województwa lubuskiego

  W dniach 08-09.11.2013 w Sulechowie w hali sportowej przy ulicy Żeromskiego 38 odbył się turniej Wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych klas I i II dziewcząt szkół gimnazjalnych. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice