Wokół S.O.S.


 • XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce już za nami

  30.05.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce już za nami

  W miniony weekend odbyła się XIII edycja Memoriału. Jest to turniej organizowany przez UKS Olimp Ostrołęka przy współpracy z MZOS-TiIT, Urzędem Miasta i Szkołą Podstawową nr 5. Przez trzy dni byliśmy świadkami 84 emocjonujących meczów. W finale Metro Warszawa pokonało Koronę Bełchatów, trzecie miejsce przypadło AKS Resovii Rzeszów. Pierwsza drużyna UKS Olimp zajęła siódme miejsce, druga ekipa ostrołęckiego klubu była dziewiętnasta, a tabelę zamknęli najmłodsi adepci ostrołęckiej siatkówki. więcej »

 • SERwuj z Nami II. Węgrowska Akademia z Hochlandem

  29.05.2018
  SERwuj z Nami II. Węgrowska Akademia z Hochlandem

  Po raz drugi węgrowska Akademia zagrała z Hochlandem więcej »

 • Finał Powiatu w piłce plażowej S.O.S. Andrychów

  25.05.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Finał Powiatu w piłce plażowej S.O.S. Andrychów

  W Wadowicach odbyły się finały powiatowy chłopców i dziewcząt w piłce plażowej chłopców i dziewcząt. Po rozegraniu kompletu meczów zwyciężyli zawodnicy i zawodniczki z Andrychowa.  więcej »

 • Mechaniczno-elektryczna wycieczka do Wrocławia

  18.05.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Mechaniczno-elektryczna wycieczka do Wrocławia

  Klasy sportowe Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego z Powiatowego Zespołu Nr 10 szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Kętach im. Mikołaja Kopernika wzięły udział w wycieczce do Wrocławia w dniach 19-20.04.2018. więcej »

 • Wielkie wydarzenie w Kętach. Mecz Kęczanin Kęty - Australia U - 23.

  15.05.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Wielkie wydarzenie w Kętach. Mecz Kęczanin Kęty - Australia U - 23.

  W dniu 25 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach miało miejsce międzynarodowe wydarzenie. Reprezentacja Australii U - 23 zmierzyła się z ekipą Kęczanina złożonej z zawodników S.O.S Kęty. więcej »

 • Grudziądzki turniej mini siatkówki pod patronatem Małgorzaty Glinki

  14.05.2018
  Grudziądzki turniej mini siatkówki pod patronatem Małgorzaty Glinki

  W dniach 12-13.05 w dwóch halach w Szkole Podstawowej nr 1 i Mniszek Arena odbyła się pierwsza edycja Grudziądzkiego turnieju mini siatkówki dziewcząt i chłopców pod patronatem Małgorzaty Glinki. Organizatorem turnieju był klub sportowy STAL Grudziądz. Wzięło w nim udział 30 zespołów dziewcząt i chłopców. więcej »

 • Kinder+Sport 2018 w kujawsko-pomorskim

  10.04.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  Kinder+Sport 2018 w kujawsko-pomorskim

  W dniu 17 marca w Grudziądzu rozpoczęły się rozgrywki Kinder+Sport w województwie kujawsko-pomorskim. Ze Szkoły Podstawowej nr 60 w Bydgoszczy wystartowało 9 zespołów "dwójek", 5 zespołów "trójek" i 3 zespoły "czwórek". więcej »

 • Otwarty trening w S.O.S. Kraków

  10.04.2018
  Otwarty trening w S.O.S. Kraków

  Profesjonalna siatkówka w ZSOS NR 2 na Teatralnym 35 w Krakowie. W dniu 8.04.2018 w naszym ośrodku odwiedzili nas siatkarki Trefl Proxima Kraków i siatkarze AZS AGH Kraków. Powodem wizyty był otwarty trening, na który obok zawodowców zaprosiliśmy przyszłych i naszych najmłodszych siatkarzy akademii. Każdy zainteresowany mógł wziąć udział w treningu i poćwiczyć z zawodowcami. Trening dostarczył wielu pozytywnych emocji i ruchu i zachęcił do uprawiania sportu. więcej »

 • Wizyta siatkarzy Cerradu Czarnych Radom w Przysusze

  24.03.2018
  Wizyta siatkarzy Cerradu Czarnych Radom w Przysusze

  Siatkarze Cerradu Czarnych Radom w ramach współpracy szkoły z klubem odwiedzili szkołę w Przysusze i poprowadzili zajęcia z naszą młodzieżą. więcej »

 • S.O.S. Andrychów na obozie

  23.02.2018
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  S.O.S. Andrychów na obozie

  W dniach 10 -14 luty 2018 r. grupa Młodzika pod opieką trenerów Piotra Trojaka i Pawła Kopaczewskiego uczestniczyła w obozie sportowym. Celem obozu było przygotowanie grupy do rozgrywek finałowych w kategorii młodzik, które wkraczają w decydującą fazę. W czasie pobytu wykorzystywane były wszystkie formy treningu i odnowy biologicznej.  więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice