Turnieje

 • SP 6 SOS W BIAŁEJ PODLASKIEJ MISTRZEM REJONU W IMS.

  08.03.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SP 6 SOS W BIAŁEJ PODLASKIEJ MISTRZEM REJONU W IMS.

  Dnia 1 marca 2019 r. w Białej Podlaskiej odbył się kolejny etap szkolnych rozgrywek w siatkówce chłopców – Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej. więcej »

 • TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT W SP - 31 W BYDGOSZCZY

  08.03.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT W SP - 31 W BYDGOSZCZY

  W Bydgoszczy w dniu 3 marca z okazji Dnia Kobiet zorganizowany został Turniej Mini Siatkówki w kategoriach: dwójek i trójek dla dziewcząt. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt zespołów najmłodszych dziewcząt z województwa kujawsko - pomorskiego rozpoczynających przygodę z naszą dyscypliną. więcej »

 • SOS LO XVIII NAJLEPSZE W POZNANIU!

  08.03.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SOS LO XVIII NAJLEPSZE W POZNANIU!

  W dniu 26.02 w Zespole Szkół Geodezyjnych miał miejsce kolejny finał licealiady miasta Poznań. W turnieju uczestniczyły 4 szkoły: LO ZSMS, LO MM, LO 4 oraz LO XVIII. więcej »

 • ZAWODNICZKI SOS KALISZ Z SUKCESEM W FINALE WOJEWÓDZKIM MŁODZICZEK

  08.03.2019
  ZAWODNICZKI SOS KALISZ Z SUKCESEM W FINALE WOJEWÓDZKIM MŁODZICZEK

  Zawodniczki SOS Kalisz zajęły 4 miejsce w Finale Wojewódzkim Młodziczek który odbył się w dniach 2-3 marca w Szamotułach. więcej »

 • ENEA ASBL PIŁA MISTRZEM WIELKOPOLSKI MŁODZICZEK 2019

  08.03.2019
  ENEA ASBL PIŁA MISTRZEM WIELKOPOLSKI MŁODZICZEK 2019

  W dniach 2-3 marca w Szamotułach odbywały się Finały Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej Młodziczek. Do walki przystąpiło 6 zespołów, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Po dwóch dniach bardzo wyrównanej i zaciętej rywalizacji tytuł Mistrzyń Wielkopolski przypadł młodym siatkarkom z Akademii Siatkówki Braci Lach w Pile. więcej »

 • TRZECIA RUNDA KĘCKIEJ AKADEMII SIATKÓWKI DLA KLAS V-VI

  01.03.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  TRZECIA RUNDA KĘCKIEJ AKADEMII SIATKÓWKI DLA KLAS V-VI

  20 lutego 2019 r. w nowej hali przy SP nr 3 Kęty odbyła się przedostatnia runda rozgrywek mini siatkówki klas V-VI dziewcząt i chłopców. W turnieju trójek udział wzięły reprezentacje szkół z Bulowic, Nowej Wsi, SP nr 2 i SP nr 3 Kęty oraz zespoły klubowe Victoria Witkowice, Millenium Porąbka oraz UMKS Kęczanin Kęty. W zawodach wystartowało ogółem 18 drużyn dziewcząt i 9 zespołów chłopców, łącznie 85 dzieci. więcej »

 • FINAŁ POWIATU POZNAŃSKIEGO

  28.02.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  FINAŁ POWIATU POZNAŃSKIEGO

  14 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Minisiatkówce Dziewcząt - Finał Powiatu Poznańskiego. W zawodach wzięły  udział 4 zespoły: SP 1 Kostrzyn, SP Rogalinek, SP Rokietnica oraz gospodarz turnieju SP2 Murowana Goślina. więcej »

 • UCZENNICE SOS LEGIONOWO WYGRAŁY ĆWIERĆFINAŁ MPJ

  28.02.2019
  UCZENNICE SOS LEGIONOWO WYGRAŁY ĆWIERĆFINAŁ MPJ

  Grające w barwach LTS Legionovia Legionowo uczennice legionowskiego SOS jak burza przeszły przez turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek. więcej »

 • SIATKARKI SOS MKS SAN-PAJDA JAROSŁAW W PÓŁFINALE MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK!

  28.02.2019
  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
  SIATKARKI SOS MKS SAN-PAJDA JAROSŁAW W PÓŁFINALE MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK!

  W dniach 21-24.02.2019 roku w Ostródzie odbył się ćwierćfinał Mistrzostw Polski juniorek, w którym wystąpił MKS San-Pajda Jarosław, oparty na zawodniczkach - uczennicach SOS przy Zespole Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących. Nasz zespół reprezentujący województwo podkarpackie trafił do grupy II, w której znalazły się drużyny: SMS Ostróda, UKS ZSMS Poznań, Volley Wrocław, Sparta Warszawa, oraz Dargfil Tomaszów Mazowiecki. więcej »

 • WYNIKI LOSOWANIA 1/2 MP JUNIOREK I JUNIORÓW

  28.02.2019
  WYNIKI LOSOWANIA 1/2 MP JUNIOREK I JUNIORÓW

  W środę poznaliśmy wyniki losowania grup 1/2 mistrzostw Polski juniorek i juniorów. Młode siatkarki o finał powalczą w Bydgoszczy, Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim i Dąbrowie Górniczej, natomiast siatkarze będą rywalizować w Gdańsku, Częstochowie, Bełchatowie i Radlinie. Turnieje odbędą się w dniach 15-17 marca. więcej »

Dyskusje użytkowników
1 komentarze

Dnia 23.11.2015 bedzie turniej w Bielsko-Białej

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice