Turnieje

 • U-17 WE FRANCJI

  04.07.2019
  U-17 WE FRANCJI

  Artur Sierzchuła: Reprezentacja Polski U-17 dociera po wielu godzinach podróży na miejsce do francuskiego Niort. więcej »

 • II MIEJSCE SOS RZESZÓW W OGÓLNOPOLSKIM FINALE IMS

  01.07.2019
  II MIEJSCE SOS RZESZÓW W OGÓLNOPOLSKIM FINALE IMS

  Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie zajął 2 miejsce w Polsce wśród gimnazjów i szkół podstawowych czyli w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. więcej »

 • CEREMONIA ZAKOŃCZENIA OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW IM. MARKA KISIELA O PUCHAR KINDER+SPORT

  26.06.2019
  CEREMONIA ZAKOŃCZENIA OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW IM. MARKA KISIELA O PUCHAR KINDER+SPORT

  W środę zakończyły się XXV Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport. Przez trzy dni 192 zespoły z całej Polski rywalizowały w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców. Po raz dwudziesty pierwszy turniej rozgrywany był w Hali Widowiskowej MOSiR Zabrze. Z kolei po raz dwunasty rozgrywki minisiatkówki zostały zorganizowane we współpracy z Ferrero Polska Commercial. więcej »

 • KINDER+SPORT 2019: DZIEŃ 3

  26.06.2019
  KINDER+SPORT 2019: DZIEŃ 3

  Środa była ostatnim dniem rywalizacji w XXV Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport. 192 drużyny w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców w trzecim dniu turnieju rozgrywali już mecze o poszczególne miejsca. Dzisiaj również poznamy wszystkich medalistów tegorocznych zawodów, które rozgrywane są w Hali Widowiskowej MOSiR Zabrze. więcej »

 • KINDER+SPORT 2019: DZIEŃ 2

  25.06.2019
  KINDER+SPORT 2019: DZIEŃ 2

  Wtorek był drugim dniem rywalizacji w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport. W turnieju udział biorą 192 drużyny z całej Polski w kategoriach dwójek, trójek i czwórek dziewcząt i chłopców. Mistrzostwa po raz dwudziesty pierwszy rozgrywane są w Hali Widowiskowej MOSiR Zabrze. Dzisiaj drużny rozgrywały spotkania w fazie turnieju 1-8, 9-16, 17-24, 25-32. Dzięki temu poznały miejsca, o które będą w środę walczyć na koniec turnieju Kinder+Sport. Wszyscy uczestnicy turnieju mieli okazję również spotkać się z Grzegorzem Boćkiem, reprezentantem Polski oraz atakującym Aluron Virtu Warta Zawiercie.  więcej »

 • CEREMONIA OTWARCIA OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW W MINISIATKÓWCE IM. MARKA KISIELA O PUCHAR KINDER+SPORT

  25.06.2019
  CEREMONIA OTWARCIA OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW W MINISIATKÓWCE IM. MARKA KISIELA O PUCHAR KINDER+SPORT

  W poniedziałek rozpoczęły się Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport. Podczas oficjalnej ceremonii otwarcia, turniejowi zostało nadane imię Marka Kisiela, prezesa Śląskiego Związku Piłki Siatkowej. więcej »

 • KINDER+SPORT 2019: DZIEŃ 1

  24.06.2019
  KINDER+SPORT 2019: DZIEŃ 1

  Dzisiaj rozpoczęły się Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport. W turnieju udział biorą 192 drużyny z całej Polski w kategoriach dwójek, trójek i czwórek dziewcząt i chłopców. Mistrzostwa po raz dwudziesty pierwszy rozgrywane są w Hali Widowiskowej MOSiR Zabrze. więcej »

 • KINDER+SPORT 2019: DZIŚ EMOCJE SIĘGNĄ ZENITU

  24.06.2019
  KINDER+SPORT 2019: DZIŚ EMOCJE SIĘGNĄ ZENITU

  Po raz dwudziesty pierwszy areną zmagań młodych adeptów siatkówki będzie Hala Widowiskowa MOSiR Zabrze. Od poniedziałku do środy 192 drużyny w kategoriach dwójek, trójek i czwórek dziewcząt i chłopców rywalizować będą o tytuł mistrza minisiatkówki. Już w poniedziałek emocje sięgną zenitu. więcej »

 • KINDER+SPORT 2019: PODSUMOWANIE TRZECH ETAPÓW

  22.06.2019
  KINDER+SPORT 2019: PODSUMOWANIE TRZECH ETAPÓW

  Z roku na rok turniej Kinder+Sport cieszy się coraz większą popularnością wśród młodzieży. Nie inaczej jest w przypadku tegorocznych rozgrywek. Liczby mówią same za siebie. W XXV edycji turnieju Kinder+Sport udział wzięła rekordowa liczba 47 143 zawodniczek i zawodników, które rywalizowały w kategorii "2", "3" i "4" dziewcząt i chłopców! To prawie trzy tysiące więcej w porównaniu do zeszłego roku. Tegoroczny finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder+Sport zostanie rozegrany 24-26 czerwca w Zabrzu, w Hali Widowiskowej przy ul. Jana Matejki 6. Spotkają się tam najlepsze 192 zespoły z całej Polski. więcej »

 • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TALENTÓW: PRZEGRANYCH NIE BYŁO

  19.06.2019
  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TALENTÓW: PRZEGRANYCH NIE BYŁO

  We wtorek w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu zakończył się dwudniowy, siódmy już z kolei, Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych im. Wiesława Gawłowskiego. więcej »

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice