ZGRUPOWANIE KADR KNO 2017 i KWM Wielkopolski w piłce siatkowej i siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców KARPACZ 2017

W dniach od 21 - 30 lipca w Karpaczu odbyły się zgrupowanie Kadr Młodzieżowych Wielkopolski KNO 2017 i KWM w piłce siatkowej i siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Brały w nich udział zawodniczki i zawodnicy z roczników 2005, 2004, 2003 i 2002.

Ponad 80 uczestników pracowało pod okiem doświadczonych trenerów. Celem tego zgrupowania była poprawa elementów technicznych i taktycznych jak również praca nad motoryką.

Uczono podstaw przemieszczania i poruszania się po boisku. Przed i po treningach zawodniczkami i zawodnikami opiekowała się współpracująca z nami od 2 lat fizjoterapeutka.

Treningi odbywały się dwa razy dziennie w hali sportowej OSiR Karpacz oraz na boiskach do siatkówki plażowej w Ośrodku Krucze Skały i na terenie Hotelu Gołębiewski.

Zgrupowanie trwało do 30 lipca i obejmowało bloki, które zakończyły się odnową biologiczną i relaksem na basenie.

Istotą kadry było także wpojenie odpowiednich nawyków na treningach oraz odpowiedniej diety, która pozwoli na harmonię pomiędzy treningami a odżywianiem sportowca.

W zgrupowaniu brali udział także trenerzy i uczniowie S.O.S. z  takich ośrodków jak : Piła, Poznań, Szamotuły, Murowana Goślina, Krotoszyn, Nowy Tomyśl.  

Jako Trener Koordynator S.O.S. i Kadr Wojewódzkich KWM i KNO 2017 dziękuję trenerom zawodniczkom i zawodnikom za profesjonalne podejście do treningów a także za umiar i zdyscyplinowanie podczas spędzania czasu wolnego przeznaczonego na odpoczynek, odnowę i relaks.

Kadra trenerska : Trener Koordynator Janusz Polaszek, Karolina Januszewska i Marek Tuszyński S.O.S. LO ZSMS Poznań, Piotr Robakowski S.O.S. Krotoszyn, Dariusz Smektała UKS KANIA SIATKA Gostyń, Tomasz Aszemberg i Grzegorz Witkowski S.O.S. LO SMS Piła, Łukasz Klapczyński S.O.S. Szamotuły, Magdalena Jóźwiak UKS ŚRODA, Ilona Zielińska Czubek UKS JEDYNKA Września, Piotr Kołodziejski S.O.S. Gimn. Nr 5 Poznań. Fizjoterapeutka Paulina Gorwa.

Janusz Polaszek

Koordynator S.O.S. i WZPS POZNAŃ


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice