Włącz aktywność z Małgorzatą Glinką w Jarosławiu

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Spotkanie rozpoczęło się od krótkich prelekcji fizjoterapeuty oraz dietetyka. Podczas nich dzieci oraz młodzież szkół z Jarosławia, powiatu jarosławskiego i Akademii SOS w Przemyślu została zapoznana z podstawowymi zasadami prewencji wad postawy a także z właściwymi nawykami żywieniowymi. Po przywitaniu głównego gościa przez Piotra Pajdę uczestnicy mogli zadawać pytania na najróżniejsze tematy oraz obejrzeć część z licznych nagród, statuetek i medali Małgorzaty Glinki. 

Następnie odbył się wielki trening, podczas którego najmłodsi próbowali swoich sił w ćwiczeniach siatkarskich oraz sprawnościowych. Nie zabrakło oczywiście czasu na zdjęcia, autografy czy wymianę kilku zdań z legendą żeńskiej siatkówki.

Widowisko to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jarosławskiej młodzieży, również uczennic S.O.S z Gimnazjum Nr 4 oraz ZSSChiO. Siatkarki z wielkim zaangażowaniem brały udział w spotkaniu oraz dokonywały pokazu siatkarskich umiejętności. Mamy nadzieję, że takie wydarzenia pomogą rozwijać aktywność fizyczną a także propagować sport i kulturę fizyczną wśród dzieci i młodzieży naszego regionu.

Nauczyciele SOS Jarosław


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice