W nowym roku szkolnym 2017/2018 satysfakcji z nauki, treningów i zawodów dla wszystkich siatkarek!

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W sobotę 9 września odbył się w Nadarzynie przy udziale środków Urzędu Marszałkowskiego województwa mazowieckiego organizowany przez GLKS Nadarzyn Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w kategorii Młodziczek. Gospodynie okazały się mało gościnne i bez straty seta wygrały zawody w finale pokonując Metro Warszawa 2-0. Trzecia lokata dla LZS Wrzos Międzyborów , czwarte były siatkarki z Mysiadła. V lokata przypadła zawodniczkom z łodzi. Na miejscu VI uplasowały się młodziutkie zawodniczki z Akademii Siatkówki GLKS Nadarzyn, które debiutowały w zawodach "szóstek". Nadarzyński "siatkarski narybek" zaprezentował ambitną i mądrą grę. Miejsce VII zajęły zawodniczki z Mińska Mazowieckiego. MVP zawodów została Wiktoria Nawrocka z GLKS Nadarzyn, a najlepszymi zawodniczkami nadarzyńskich zespołów uznano: Asię Polski z GLKS 1 i Kasia Serwin z GLKS 2.

Obserwując grę naszych młodziczek należy pochwalić dzisiaj cały zespół. Szansę gry dostała cała obecna na turnieju czternasta i wszystkie dziewczęta potwierdziły swoją wartość dla zespołu. Czeka nas bardzo ciężki sezon dlatego tak ważne jest, aby na każdej pozycji w drużynie było kilka wartościowych siatkarek. Jutro turniej kadetek zapraszamy na halę przy ulicy Żółwińskiej 41 w godzinach 10.00-16.00. Skład GLKS 1: rozgrywające: Gabrysia Jedlińska i Gabrysia Dębowska, środkowe: Iga Grzywa, Asia Polski , Gabrysia Maruszewska, przyjmujące: Kinga Wrońska, Milenka Malinowska, Wiki Nawrocka i Ola Bąkiewicz, atakujące: Julia Głodek, Asia Zaborowska i Julia Stępień, libero: Andzelika Dubielecka i Karolina Guzowska.

Akademiczki GLKS zadebiutowały w turnieju, nie wszystkie brały udział. Jedne grały mniej inne więcej, ale każda jest jednakowo wartościowa!

Pochwała dla całego zespołu za zaangażowanie i postawę na pierwszym swoim turnieju młodziczek. Po obozach letnich wchodzimy w nowy etap przygotowań zarówno do rozgrywek Kinder jak i startów w turniejach "szóstek".

Skład zespołu akademii GLKS Nadarzyn 2: Weronika Derus, Aleksandra Grzelak, Magda Jureńczyk, Gabrysia Melewska, Basia Sarnowska, Kasia Serwin, Weronika Urbańska, Alina Mroczkiewicz, Wiktoria Zantonowicz, Anna Wrońska, Tosia Dośpiał, Zuzia Moczulska, Ola Rybarczyk, Wiktoria Leśniewicz.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice