UROCZYSTE PRZYSTĄPIENIE DO S.O.S. SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W SZCZYTNIE

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
Dnia 12 lutego 2018 r. Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie uroczyście przystąpiła do projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych (SOS). Podpisanie przez strony porozumienia symbolicznych aktów inauguracyjnych odbyło się w hali im. H. Wagnera w Szczytnie z udziałem p. Danuty Górskiej - Burmistrz Miasta Szczytno, p. Pawła Papke – członka zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz p. Grażyny Zielińskiej – Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczytnie. 

W uroczystości uczestniczyło wielu wspaniałych siatkarzy, m.in. Marcin Prus, wielokrotny reprezentant naszej siatkarskiej drużyny narodowej, a obecnie ambasador SOS. Przygotował dla zgromadzonych w hali niezapomniany show. Spotkania z Marcinem Prus nie zapomni na pewno do końca życia Michał Bączek z klasy 7, który choć przez chwilę mógł poczuć się mistrzem świata. 

Siatkarz założył mu koszulkę reprezentacji narodowej i zawiesił na szyi najprawdziwszy złoty medal. - Mogę się założyć, że jesteś w stanie zostać mistrzem świata. Każdy z Was ma taką szansę. Trzeba tylko w to uwierzyć i ciężko pracować.– przekonywał Marcin Prus. 

Przeprowadził on również razem z innymi siatkarzami Pawłem Papke i Rafałem Zawalniakiem trening pokazowy, do którego zostali zaproszeni uczniowie biorący udział projekcie.
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice