Trening z Mistrzem Polski w Piłce Siatkowej Seniorów - Aleksandrem Maziarzem

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniu 09.05.2017 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II oraz w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku odbyły się spotkania pod nazwą "Trening z Mistrzem Polski w Piłce Siatkowej Seniorów - Aleksandrem Maziarzem". 

Organizatorem był klub sportowy MKS Kraśnik, wspierany patronatem Urzędu miasta Kraśnik i Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Kraśniku. Zawodnicy oraz zawodniczki trenujący na co dzień piłkę siatkową mieli okazję uczestniczyć w zajęciach przeprowadzonych przez wychowanka klubu MKS Kraśnik. 

Kibice mieli okazję wziąć udział w konkursach, w których nagrodami były stroje sportowe i koszulki zespołu ZAKSA Kędzierzyn - Koźle. Po przeprowadzonych zajęciach wszyscy uczestnicy mieli okazję zadać kilka pytań naszemu mistrzowi. 

Siatkarskie święto w Kraśniku przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze, nie zabrakło autografów oraz pamiątkowych zdjęć. Głównym pomysłodawcą spotkań był trener S.O.S. w Kraśniku - Michał Wojcieszkiewicz. 

Gratulujemy jeszcze raz naszemu mistrzowi Aleksandrowi Maziarzowi wielkiego sukcesu i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju sportowej kariery!!! 

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice