PYRZYCKIE DNI OLIMPIJCZYKA Z SIATKARSKIMI OŚRODKAMI SZKOLNYMI

PYRZYCKIE DNI OLIMPIJCZYKA Z SIATKARSKIMI OŚRODKAMI SZKOLNYMI 

W dniach 27-29 kwietnia 2017 roku Pyrzycki Komitet Olimpijski zorganizował 42 DNI OLIMPIJCZYKA na terenie Pyrzyc. W uroczystościach tych udział wzięli zaproszeni goście w tym nasi OLIMPIJCZYCY. 

W tak ważnej uroczystości jak w poprzednich latach udział wzięli uczniowie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Pyrzycach realizujący projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. 

Wprowadzali Flagę Olimpijską na Uroczysty Apel, zapalali Znicz Olimpijski. W trakcie Uroczystości odbierali swoje pierwsze Kółka Olimpijskie, przyjmowali gratulacje od Olimpijczyków jako Nadzieje Olimpijskie. 

Aktywnie brali udział w konkurencjach lekkoatletycznych w konkursie skoku wzwyż jak i w Biegu Gryfitów. Wszędzie można było zauważyć dresy i stroje Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. To nasza najlepsza reklama po sukcesach w rozgrywkach siatkarskich w 2017 roku. 
W młodzikach pierwsze miejsce w zachodniopomorskim, drugie miejsce w województwie w juniorach i trzecie miejsce w wojewódzkiej gimnazjadzie.
Jesteśmy dobrze widziani w lokalnym środowisku w gminie, powiecie pyrzyckim i w województwie zachodniopomorskim. 

Kępka Andrzej
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice