Otwarty trening w S.O.S. Kraków

W dniu 8.04.2018 na Teatralnym 35 w Krakowie, gdzie działa Siatkarski Ośrodek Szkolny, odwiedzili nas: siatkarki Trefl Proxima Kraków i siatkarze AZS AGH Kraków. Pod przewodnictwem trenerów : Joanny Mirek i Filipa Brzezińskiego na hali w ZSOS nr 2 w Krakowie pojawiły się Justyna Łukasik, Paula Słonecka, Jowita Jaroszewicz i Rebeka Pavan. Akademicki Zespół  reprezentowali Sebastian Matula i Marcin Kania. 

Powodem wizyty całej grupy był otwarty trening, na który obok zawodowców zaprosiliśmy przyszłych i naszych najmłodszych siatkarzy. Każdy zainteresowany mógł wziąć udział w treningu i poćwiczyć z zawodowcami, jak się okazało chętnych nie brakowało. Po krótkiej konferencji prasowej wszyscy zabrali się do pracy. Wspólna rozgrzewka, ćwiczenia i konkursy wypełniły całe dwie godziny. Trening dostarczył uczestnikom wielu pozytywnych emocji i ruchu. Zachęcił  również dzieciaków do uprawiania sportu.


Trenerzy S.O.S. Kraków
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice