Nadarzyn wyjeżdża na obóz do Białej Podlaskiej

Na Kampach w Białej Podlaskiej pracowały zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Mimo ciężkiej pracy niektórym osobom z obozu nie chciało się wyjeżdżać. Każda grupa w czasie zgrupowania odbyła 9 jednostek treningowych zajęć indywidualnych i 9 zajęć zespołowych oraz 10-motoryki. 

Trening indywidualny połączony był wymiennie z zajęciami motoryki. Każda grupa liczyła po 36 osób i do każdej było wyznaczonych 5 trenerów. Odbyły się także mecze towarzyskie z Białorusią. Reprezentujące klub GLKS Nadarzyn Magda i Wiktoria razem z całym zespołem kadry dobrze przepracowały ten okres.

"Dziewczęta miały trochę wolnego czasu do drugiego obozu klubowego, który niebawem rozpoczynamy. (zawodniczki miały  tylko dwa tygodnie odpoczynku ze względu na przygotowania i udział w turnieju finałowym Kinder Plus Sport w Zabrzu).Obecnie cała sekcja piłki siatkowej GLKS Nadarzyn wyjedzie na drugi już obóz przygotowujący do nadchodzącego sezonu."Cieszę się,że znowu jadę do Białej , bo jest tam bardzo dobre zaplecze ze sprzętem i miejsce do treningu".

                                                                                                                   Dominika Leśniewicz


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice