Gawełki 2015

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
Po zakończeniu III Ogólnopolskiego Turnieju Talentów S.O.S. w Bełchatowie odbyła się oficjalna Gala, którą prowadził Ambasador S.O.S. Marcin Prus. Uroczystość odbyła się w MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie. 

Gawełki przyznano w 15 kategoriach. Nagrody wręczali: Maciej Gawłowski - syn Wiesława Gawłowskiego Patrona S.O.S., Waldemar Wspaniały - Szef Projektu S.O.S., Jacek Kasprzyk - Wiceprezes PZPS, Grzegorz Stawinoga - Wiceprezes PGE Skry Bełchatów oraz Zbigniew Krzyżanowski - Szef Szkolenia S.O.S. 

1

Szkoła S.O.S

Zwycięzcy

Nominowani

a

Najlepsza organizacja

Gimnazjum nr 46 w Krakowie

 

Gim. 4 Piła

ZSP Węgrów

Gim. 3 Tychy

b

Największy postęp

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Jastrzębie

 

Zespół Szkół Jarosław

Gim. 6 Bydgoszcz

Gim 5 Biała Podlaska

c

Najlepsza współpraca

V LO Rzeszów

 

Gim.9 Koszalin

ZSP Węgrów

Gim.2 Rybnik

 

2

Klasa S.O.S.

Zwycięzcy

Nominowani

a

Najlepszy potencjał szkoleniowy w gimnazjum dziewcząt.

 

Gimnazjum nr 5 Wrocław – kl. I

 

Gim.4 Tomaszów Maz.

Gim.6 Bydgoszcz

Gim.4 Legionowo

b

Najlepszy potencjał szkoleniowy w gimnazjum chłopców

Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 3 Gdańsk

Gim. 1 Ostrołęka

Gim. Sportowe Nysa

Gim. 7 Rzeszów

c

Najlepszy potencjał szkoleniowy w Szkołach Ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców

 

Liceum Ogólnokształcące

 „Norwid” Częstochowa  – kl. I

V LO Rzeszów

IX LO MS Bydgoszcz

LO Radom

3

Realizacja Projektu S.O.S.

Zwycięzcy

Nominowani

a

Dokumentacja szkoleniowe

Leszek Pałyga Gimnazjum Wieluń

 

Tomasz Aszemberg-Piła

Barbara Murawska-Węgrów

Iwona Goraj- Milicz

b

Koordynator

Jacek Sitarek–koordynator Śląsk Chłopcy

 

Tadeusz Wczesny –Małopolska dziewczęta

Zdzisław Gogol

Zach.-pomorskie chłopcy

Dariusz Jaworowski

Podlaskie dziew. oraz chł.

c

Szkolenie roku

Jerzy Komorowski

 

Dariusz Jaworowski

Podlaskie dziew. oraz chł.

Mirosław Kasprowicza Gim. 2 Nowa sól

Sądecka Akademia Siatk.

 

4

Współpraca

Zwycięzcy

Nominowani

a

Dyrektor

Dyrektor X LO W Kielcach – Ryszard Mańko

 

Paweł Jarczak LO MS Piła

Janusz Baum ZSP Węgrów

Andrzej Słoka Gim 5 Wrocław

b

Nauczyciel Akademii S.O.S.

 

AGNIESZKA PREWEDA (GIM. KĘTRZYN)

 

Jacek Litwiński – Jarosław

Andrzej Izdebski – Nakielska Akademia S.O.S.

Alan Polok Zespół Szkół Sportowych Siemianowice Ślaskie

c

Nauczyciel wiodący

 

Mariusz Łobacz

 

Michał Łukowicz – Gim. Sportowe Rzeszów

Agnieszka Preweda – Gim. Kętrzyn

Dariusz Czarny Gim. 2 Kostrzyn nad Odrą

 

5

Wydarzenie

Zwycięzcy

Nominowani

a

Drużyna roku

Kadeci V LO Rzeszów

 

Lotos Trefl Gdańsk

LO Radom

Zespół Szkół Sportowych

Dąbrowa Górnicza

b

Akademia roku

 

Sądecka Akademia Piłki Siatkowej

 

Nakielska Akademia S.O.S

Akademia Lubelska

Tyska Akademia Siatkówki

c

MVP-najbardziej wartościowy pedagog

Grzegorz Wisz V LO Rzeszów

 

Krystyna Filipiak –Wałcz

Konrad Cop Gim. 48 Warszawa

Miłosz Majka Gim. 5 Kędzierzyn Koźle

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice