Forum lokalnych sportowców w świdnickim S.O.S.

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć
Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowym im. gen. Mariusza Zaruskiego w Świdnicy było organizatorem I Międzypokoleniowego Forum Lokalnych Sportowców.
 

Uczennice S.O.S. miały okazję spotkać się z wieloma znakomitymi sportowcami.

Forum swoją obecnością zaszczyciła również Pani Dorota Świeniewicz, która poprowadziła trening dla młodych adeptek siatkówki, oraz nagrodziła wyróżniające się zawodniczki piłką i koszulką ze specjalną dedykacją.

Wszyscy uczący się w Gimnazjum nr 3  porozmawiali na specjalnych panelach dyskusyjnych ze znanymi sportowcami z innych dyscyplin sportu w tym z Renatą Mauer - Różańską, mistrzynią olimpijską w strzelectwie a także z panią Iwoną Kurek,  byłą siatkarką Polonii Świdnica a obecnie mamą Bartka Kurka, która przekazała w jego imieniu koszulkę wraz z autografem.

Podczas spotkań nie brakło pytań dotyczących godzin, jakie trzeba przeznaczyć na to, aby osiągnąć sukces, jak on smakuje, a także co czuje sportowiec stojący na najwyższym stopniu podium.

S.O.S. Świdnica

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice