WTT - KONSULTACJA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO S.O.S. DZIEWCZĄT - SZAMOTUŁY 24.10.2017 r.

Zadania do przeprowadzenia na Konsultacji Wojewódzkiej S.O.S.  zostały w pełni zrealizowane.

Konsultacja  S.O.S. dziewcząt Województwa Wielkopolskiego. W dniu 24.10.2017r. w Szamotułach odbyła się konsultacja wojewódzka   WTT Siatkarskich Ośrodków Szkolnych klas V, VI, VII dziewcząt szkół podstawowych. W Szamotułąch spotkały się drużyny klas V, VI i VII Szkół Podstawowych z SP 29 Poznań, SP 2 Murowana Goślina, SP 5 Piła,  SP 2 Piła,  SP 17 Kalisz,   ZS NR 9 Kalisz, SP MS ZS NR 1 Szamotuły, Uroczystego otwarcia WTT w Szamotułach dokonała Dyrektor SP MS ZS NR 1 w Szamotułach Pani Justyna Szaniawska. 

W trakcie konsultacji  zostały przeprowadzone testy, pomiary, turniej mini gier oraz  treningi, które pozwoliły na ustalenie rankingu najlepszych zawodniczek spośród których trenerzy wybrali reprezentację wojewódzką na turniej regionalny S.O.S., który odbędzie się w Bydgoszczy.  

Konsultacja została przeprowadzona zgodnie z wcześniej ustalonymi harmonogramami zatwierdzonymi przez koordynatora regionalnego i kierownictwo programu S.O.S. 

Na zebraniu podsumowującym konsultację omówiono wyniki oraz wybrano reprezentację wojewódzką na Turniej Regionalny Talentów, który odbędzie się w dniach 03-04.11.2017r. w Bydgoszczy. Wybrano także trenerów, którzy poprowadzą poszczególne roczniki.  Klasy siódme poprowadzą Dariusz Ciszak i Andrzej Miciul,  klasy  V-VI  Łukasz Klapczyński i Piotr Kołodziejski. 

Podczas uroczystego zakończenia obecny na konsultacji Trener Koordynator Regionalny Krzysztof Felczak w imieniu własnym i Kierownictwa Projektu S.O.S. podziękował Trenerowi Koordynatorowi Wojewódzkiemu S.O.S. Januszowi Polaszkowi, Dyrektorom ZS NR 1 w Szamotułach, organizatorom i trenerom za sprawne i bezpieczne przeprowadzenie WTT  S.O.S. dziewcząt województwa Wielkopolskiego.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice