Wojewódzki Turniej SOS. chłopców w Skarżysku-Kamiennej

W dniach 22-23.10.2013 r. w Skarżysku Kamiennej przeprowadzony został Turniej Wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w kategorii chłopców kl.I oraz II i III.

W turnieju udział wzięły trzy Siatkarskie Ośrodki Szkolne z województwa świętokrzyskiego zlokalizowane przy gimnazjach: gospodarz ZSP Nr 1 W Skarżysku-Kamiennej, ZSO Nr 12 w Kielcach oraz Zespół Szkół w Masłowie. W pierwszym dniu zostały przeprowadzono testy natomiast  w dniu następnym zostały rozegrane turnieje dla kl.I i dla kl. II-III.

Wyniki klas I

SOS Gimnazjum Nr 1 Skarżysko - Gimnazjum w Masłowie 2:1 (21,19,-13)

SOS Gimnazjum Nr 1 Skarżysko - Gimnazjum Nr 12 w Kielcach 2:1 (-22.21,20)

Gimnazjum Nr 12 w Kielcach - Gimnazjum w Masłowie 2:1 (22,21,-12)

klasyfikacja końcowa

1. SOS przy Gimnazjum Nr1 w Skarżysku - Kamiennej

2. SOS przy Gimnazjum Nr 12 w Kielcach

3. SOS przy Gimnazjum w Masłowie

Wyniki klas II i III

SOS przy Gimnazjum Nr 1 w Skarżysku - SOS Masłow  3:0 (7,10,13)

SOS przy Gimnazjum Nr 1 w Skarżysku - SOS Gimnazjum Nr 12 Kielce 2:1 ( 22,-23,20)

SOS przy Gimnazjum Nr 1 w Skarżysku - SOS Skarżysko kl.III      2:1 (-23,22,20)

SOS kl.III Gimnazjum Nr 1 w Skarżysku- SOS w Masłowie  3:0(17,15,18)

SOS kl.III Gimnazjum Nr 1 w Skarżysku - SOS Gimnazjum Nr 12 Kielce 2:1 (21,-19,26)

SOS Gimnazjum Nr 12 Kielce- SOS Gimnazjum Masłów  2:0(18,19)

Klasyfikacja końcowa

1. SOS przy Gimnazjum Nr 1 w Skarżysku- kamiennej kl.II

2. SOS przy Gimnazjum Nr 1 w Skarżysku-Kamiennej kl. III

3. SOS przy ZSO Nr 12 w Kielcach

4.SOS przy Gimnazjum w Masłowie

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali:

Patryk Gnat z klasy II z Gimnazjum Nr 1 w Skarżysku oraz Wojciech Bilski z kl. I również z Gimnazjum Nr 1 w Skarżysku.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkową koszulkę z logo SOS., drużyny, które zajęły miejsca I-III otrzymały pamiątkowe puchary, natomiast najlepsi zawodnicy nagrody rzeczowe.