W turnieju Kinder+ Sport złoto w czwórkach i srebro w dwójkach dla dziewcząt z Nadarzyna!

W finale naszego województwa wystąpiły trzy zespoły z Nadarzyna oraz dwie zawodniczki GLKS-u Nadarzyn grające w zespole Term 2000!

Pierwszy zespół „dwójek” Akademii Siatkówki GLKS Nadarzyn w składzie: Wiktoria Leśniewicz, Weronika Urbańska, Magdalena Jurańczyk i rez. Ola Rybarczyk zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Mazowsza  wygrywając w finałach 7 z 8 spotkań( 2:0) i tym samym zakwalifikował się do turnieju  finałowego Mistrzostw Polski w Zabrzu.

Zespół Nadarzyn 2, grający w tej samej grupie co zespół Nadarzyn 1 (Zuzia Moczulska, Basia Basińska, Kaja Rostkowska) rozpoczął swą batalię od spotkania ze swoimi koleżankami 0:2. Kolejno z  zespołem z Lubowidza, gdzie pięknie walczył i przegrał dopiero w tie-breaku 1:2 oraz z zespołem Nike Węgrów 0:2. W kategorii „trójek” (Paulina Lach, Ania Wrońska, Gabrysia Melewska) zespołowi zabrakło trochę szczęścia ,ale dziewczęta dzielnie walczyły w swojej grupie zajmując 3 miejsce. Zespół uległ zespołom Krótka Mysiadło i NOSiR Nowy Dwór 0:2 oraz pokonał zespół z Lubowidza 2:1!

Gratulujemy wszystkim zespołom bowiem znalazły się wśród najlepszych zespołów  na Mazowszu!

W niedziele 4 czerwca Mistrzostwo Mazowsza zdobyła „czwórka” (rocznik 2004) Term 2000, zespołu złożonego z zawodniczek GLKS Nadarzyn oraz Beta Błonie. Dla wychowanek  sekcji GLKS Nadarzyn -Kingi Wrońskiej i Julii Głodek jest to kolejno trzeci i drugi tytuł Mistrzyni Mazowsza w krótkiej karierze. Dziewczętom serdecznie gratulujemy.

Trzymamy mocno kciuki za finały Mistrzostw Polski w Zabrzu!