VI klasa S.O.S. Tłuszcz Mistrzyniami Rejonu i Vice Mistrzyniami powiatu

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Uczennice klasy VI SOS Tłuszcz po zaciętych meczach zostały Mistrzyniami Rejonu. Gwarantowało im to awans do finału powiatowego.

We wtorek 20.02.2018 r. na sali Szkoły Podstawowej nr. 1 w Kobyłce odbył się Finał Powiatu w minisiatkówce.

Zakwalifikowały się do niego: Szkoła Podstawowa nr 1 w Kobyłce, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyminie oraz Szkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie.

Na pierwszy mecz z Radzyminem, nasze dziewczęta wyszły mocno zestresowane co niestety doprowadziło do przegrania pierwszego seta. W drugim secie II czwórka zaczęła się bawić grą, cieszyła się z każdego zdobytego punktu, walczyła, wygrywając seta do 5 umożliwiła pierwszemu składowi pokazania swoich umiejętności w tie-breaku. I skład wszedł na parkiet skoncentrowany co natychmiast przełożyło się na wynik i zwycięstwo 15:4.

Mecz o I miejsce rozegraliśmy z klasą 6 sportową, Szkoły Podstawowej nr 1 w Kobyłce.

Od samego początku pierwszego seta niestety dominacja gospodyń i porażka 25:22. W drugim secie nasz drugi skład stanął na wysokości zadania wygrywając po emocjonującej końcówce 28:26. W trzecim secie pierwszy skład walczył dzielnie, jednak Kobyłka utrzymywała cały czas przewagę 2 punktów a w końcówce od stanu 10:12 do stanu 10:15 dla Kobyłki.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice