Uczennice legionowskiego S.O.S. w potrójnej koronie!

Uczęszczające do S.O.S. w Legionowie zawodniczki nie mają sobie równych w regionie. W barwach LTS Legionovia wywalczyły aż pięć medali w trzech kategoriach wiekowych!

W Mistrzostwach Mazowsza Juniorek zespoły LTS wywalczyły złoty i srebrny medal, w Mistrzostwach Mazowsza Kadetek zaś: złoty i brązowy. Finały zmagań w kategorii młodziczek udowodniły, że legionowski klub dominuje w regionie: podopieczne trenera Pawła Kowala sięgnęły po złoto, nie tracąc ani jednego seta!

Ekipa z Legionowa nie zwalnia tempa i dwa dni po zakończeniu Mistrzostw Mazowsza Młodziczek uczennice SP8 zwyciężyły w międzypowiatowych zawodach międzyszkolnych, w pokonanym polu zostawiając m.in. zespoły z Kobyłki, z Nowego Dworu Mazowieckiego i z Iwicznej.

Za nami otwarcie finałów Mistrzostw Polski Juniorek. Po dwóch meczach w Dębicy ekipa LTS Legionovia po raz czwarty z kolei zapewniła sobie awans do strefy medalowej.

W programie S.O.S. biorą udział trenerzy LTS Legionovia: Paweł Kowal, Dawid Michor i Wojciech.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice