Szkoła Podstawowa w Nadarzynie podtrzymuje złotą passę

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

13 stycznia, piątek, to szczęśliwy dzień dla dziewcząt Szkoły Podstawowej z Nadarzyna.

Tego dnia Nadarzynianki znalazły się wśród najlepszych zespołów w rozgrywkach Międzypowiatowych. Pierwszy mecz zespół rozegrał z gospodarzami turnieju, Szkołą Podstawową z Międzyborowa. 

Mecz zakończył się wynikiem 2:1, Kolejnym przeciwnikiem był zespół Szkoły Podstawowej z Teresina (2:0). Najważniejsze było trzecie spotkanie z niepokonanym zespołem Szkoły Podstawowej z Błonia. Walka toczyła się do ostatniego gwizdka sędziego i zakończyła się na korzyść Nadarzynianek rezultatem 2:0. 

Pierwszy i drugi zespół z Nadarzyna zagrał bardzo ambitnie. Ostatnie spotkanie z zespołem Szkoły Podstawowej z Żyrardowa toczyło się już pod dyktando SP Nadarzyn.Gratulacje dla dziewcząt, które zagrały w składzie: Antonia Dośpiał (kapitan),Maria Glegolska, Aleksandra Grzelak, Paulina Lach, Aleksandra Kierzkowska, Maja Krzemińska,Zofia Opertowska, Kaja Rostkowska, Natalia Struzik, Wiktoria Zantonowicz.

Końcowa klasyfikacja:

1. SP Nadarzyn

2. SP Błonie

3. SP Międzyborów

4. SP Teresin

5. SP Żyrardów


Gratulacje składają trenerki, które wiedziały ,że trzynastka będzie szczęśliwa:)


                                                                                         Edyta Biernacka , Dominika Leśniewicz


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice