SP 6 BIAŁA PODLASKA MISTRZEM LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

W dniu 27.03.2019 r. rozegrano Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców. W gronie sześciu finalistów, najlepszych drużyn z województwa lubelskiego znalazł się zespół ze Szkoły Podstawowej nr 6, SOS w Białej Podlaskiej.

Po świetnej grze w grupie eliminacyjnej siatkarze z Białej Podlaskiej pokonali po 2:0 zespół SP 18 w Lublinie, SP 4 w Krasnymstawie i zajęli pierwsze miejsce w grupie. W drugiej grupie zwyciężył zespół GM 1 w Kraśniku przed SP 7 w Świdniku.

W meczu finałowym chłopcy z SP 6 w Białej Podlaskiej pokonali 2:0 GM 1 w Kraśniku. Zdobyli złoty medal i tym samym zostali mistrzami województwa lubelskiego.

W meczu o III miejsce SP 18 w Lublinie pokonało 2:1 SP 7 w Świdniku.