SOS. z Krakowa i Warszawy w finale MP młodziczek

W terminie 5-6.04.204 w Warszawie odbył się półfinał MP Młodziczek. Do stolicy przyjechały zespoły z Wodzisławia Śląskiego, Bartoszyc oraz Krakowa.

Pierwszego dnia zawodniczki UKS SMS Warszawa zmierzyły się z zespołem MKS Zorza Wodzisław Śląski. Warszawianki oba sety zaczęły od długich przestojów, zaczęły gonić przeciwnika wygrywając w końcówkach 2:0 (25:22; 27:25). W drugim meczu tego dnia Sparta Kraków pokonała Olimp Bartoszyce 2:0 (25:13; 25:14).

Po południu Wodzisław Śląski zmierzył się z Bartoszycami wygrywając 2:0 (25:22; 25:14). W kolejnym meczu tego dnia SMS zmierzył się z Krakowem. Po przegraniu pierwszego seta przez warszawianki, w drugim to zespół SMS-u zagrał lepszą siatkówkę i doprowadził do remisu. W decydującym secie, po zaciętej końcówce i gry na przewagi to zawodniczki z Warszawy mogły cieszyć się ze zwycięstwa i awansu do finałów.

Drugiego dnia turnieju Sparta Kraków wygrała z Zorzą Wodzisław Śląski 2:0 (25:20; 25:23), zapewniając sobie awans do finałów. Zespół SMS Warszawa zagrał z Bartoszycami. Po słabym meczu w wykonaniu dziewcząt i przegranej 1:2 (25:21; 22:25; 14:16) to zespół z Krakowa mógł się cieszyć z pierwszego miejsca w turnieju.