S.O.S. Legionowo dominuje w regionie.

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

Dobiegły końca rozgrywki Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Kadetek oraz faza zasadnicza sezonu młodziczek. Na wszystkich trzech frontach na Mazowszu dominuje LTS Legionovia (S.O.S.)

W Mistrzostwach Mazowsza Juniorek ekipa z Legionowa zajęła historyczne dwa pierwsze miejsca: bez straty seta przez turniej przeszły juniorki trenera Wojciecha Lalka, zaś sprawczyniami sensacji okazały się być kadetki trenera Dawida Michora, które pokonały faworyzowane juniorki ze Sparty Warszawa i MOS Wola Warszawa i sięgnęły po srebro.

Tydzień później odbyły się zmagania Mistrzostw Mazowsza Kadetek i… Po raz kolejny dwa medale powędrowały do Legionowa. Kadetki obroniły złoto, w finale w pięknym stylu pokonując MOS Wola (do 11, 13 i 9), zaś młodziczki prowadzone przez Pawła Kowala w starciu o brąz okazały się lepsze od Ateny Warszawa.

Od trzech lat uczennice legionowskiego S.O.S. w barwach LTS Legionovia nie mają sobie równych w Polsce, co potwierdzają kolejne tytuły Mistrzyń Polski i pierwsze miejsce w klasyfikacji klubów młodzieżowych MSiT. Legionowianki zgromadziły ponad połowę wszystkich punktów zgromadzonych przez mazowieckie kluby.

W S.O.S. Legionowo z sukcesami pracują trenerzy: Wojciech Lalek, Dawid Michor i Paweł Kowal.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice