SOS ANDRYCHÓW MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

• Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

28 maja w hali widowiskowo –sportowej w Łącku odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. Do finału wojewódzkiego awansowało 5 najlepszych szkół w Małopolsce. Szkoła Podstawowa 46 Kraków-miasto Kraków Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzesku – rejon Tarnowski Szkoła Podstawowa nr 3 w Ponicach- rejon Nowotarski Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Krzeszowicach - rejon wielicki Szkoła Podstawowa nr 3 w Andrychowie – rejon chrzanowski.

Mistrzostwo Małopolski zdobyła Szkoła Podstawowa nr 3 w Andrychowie. Mistrzostwo województwa daje przepustkę do udziału w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnych w Piłce Siatkowej Chłopców .

Podczas zakończenia drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami, pucharami i dyplomami.

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Jakub Bargiel, Kamil Bodzek, Jakub Budka, Wiktor Bylica, Mateusz Chamera, Wojtek Charaszkiewicz, Wojciech Dendys, Kuba Florczyk, Olaf Grzybek, Miłosz Mazgaj, Mateusz Mizera, Dawid Pochłopień, Bartosz Żydek

Trener: SOS Piotr Trojak

Przypomnijmy, że koleżanki z tej samej klasy sportowej SP3 w dniu 8 kwietnia wywalczyły vice – mistrzostwo małopolski. Gratulujemy trenerom i wychowawcom.

Występy w finałach wojewódzkich uczniów Gimnazjum nr 1 i SP3 Andrychów w poprzednich latach.