REGIONALNY TURNIEJ TALENTÓW S.O.S. DZIEWCZĄT – REGION PÓŁNOC

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

3-4.11.2017 r. na obiektach Zespołu Szkół nr. 9 w Bydgoszczy odbył się Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. 

W turnieju wzięły udział reprezentacje dziewcząt z 4 województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolski, z roczników 2004 oraz 2005. Całą rywalizację nadzorował Koordynator Regionalny Krzysztof Felczak, oraz Koordynatorzy Wojewódzcy: Henryk Borowski, Stanisław Kwiatkowski, Jan Staniucha oraz Janusz Polaszek, którzy oceniali zawodniczki pod kątem umiejętności oraz potencjału. Turniej obserwowali również: Zdzisław Gogol – przewodniczący Wydziału Trenerskiego PZPS, Piotr Makowski – trener drużyny Ligi Siatkówki Kobiet - KS PAŁAC BYDGOSZCZ a także Andrzej Krowiak – trener kadry rocznika 2004. Na zakończenie zmagań koordynatorzy nominowali trenerów, oraz wybrali szerokie kadry, które będą reprezentowały REGION PÓŁNOC na Ogólnopolskim Turnieju Talentów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA REGIONALNEGO TURNIEJU TALENTÓW W BYDGOSZCZY:

ROCZNIK 2004:

I miejsce - WIELKOPOLSKA

II miejsce - POMORSKIE

III miejsce – ZACHODNIO - POMORSKIE

IV miejsce – KUJAWSKO - POMORSKIE

ROCZNIK 2005:              

Grupa A

I miejsce - WIELKOPOLSKA

II miejsce - ZACHODNIO - POMORSKIE

III miejsce - POMORSKIE

IV miejsce – KUJAWSKO - POMORSKIE

Grupa B

I miejsce - KUJAWSKO - POMORSKIE

II miejsce - ZACHODNIO - POMORSKIE

III miejsce - WIELKOPOLSKA

IV miejsce – POMORSKIE

KADRA REGIONU PÓŁNOC NA OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TALENTÓW:

ROCZNIK 2004: Justyna Jankowska, Emilia Jurek, Nikola Niewolska, Pola Janicka, Daria Nowak, Zuzanna Kamińska, Adrianna Antkowiak, Nikola Pazada, Weronika Stanulewicz, Martyna Filoda, Julia Markiewicz, Zuzanna Lipa, Celnik- Chudek, Julia Stanuch, Alicja Jarzębska, Zofia Majsnerska, Zuzanna Pieniak.

TRENERZY ROCZNIKA 2004: Dariusz Ciszak, Emil Wysocki.

ROCZNIK 2005: Anna Dzięgielewska, Katarzyna Biniaś, Kornelia Ziętkiewicz, Maja Dukat, Paulina Gnatowska, Zofia Rogowska, Weronika Kreft, Joanna masztalerz, Weronika Bodys, Paulina Jędrzejczak, Ewelina Franz, Iga Smulska, Iga Kowalska, Hanna Barabas, Justyna Bąk, Nikola Kubarko, Jowita Kraska, Aleksandra Bartoszewicz, Amelia Dąbrowska.

TRENERZY ROCZNIKA 2005: Maciej Kromrych, Bartosz Węgrzyn.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice